Jon Watts deklare etti! Örümcek Adam (Spider-Man) Endgame benzer biçimde olacak

Örümcek-Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: No Way Home) yönetmeni Jon Watts, bütün Örümcek Adam filmlerinden karakterleri içeren iddialı filmin Spider-Man:Endgame benzer biçimde olacağını söylemiş oldu.

Empire dergisinin bu aykı kapak mevzusu olan Örümcek-Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: No Way Home) filmi için bir röportaj veren Watts, üçlemenin bu ayağının destansı bir başarıya ulaşacağını söylemiş oldu.

Tutkulu olduklarını kabul eden 40 yaşındaki yönetmen filmler ilgili sözlerinden çıtayı daha da yükselterek bu filmin aslen Spider-Man:Endgame (Örümcek Adam: Oyunun Sonu) bulunduğunu da söyleyerek hayranların daha da heyecanlanmasına niçin oldu.

Marvel Sinematik Evreni’nin 4. fazındaki 4. film ve genel olarak 27. filmi olan Spider-Man: No Way Home, Aralık 2021’de gösterime girmeye hazırlanıyor. Hayranların heyecanla beklediği yapımda Peter Parker / Örümcek Adam rolünü yapan Tom Holland, MJ rolünü yapan Zendaya, May Hala rolünü yapan Marisa Tomei, J. Jonah Jameson rolünü yapan J.K. Simmons ve Happy Hogan rolünü yapan Jon Favreau benzer biçimde adlar içeriyor. Filmimizde ek olarak MCU’dan tanınan Wong rolünü yapan Benedict Wong ve Doctor Strange rolünü yapan Benedict Cumberbatch de yer alacak.

Örümcek-Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: Homecoming) ve Örümcek-Adam: Evden Uzakta (Spider-Man: Far From Home) filmlerinin devamı niteliğindeki Spider-Man: No Way Home’a dair bugüne dek pek oldukca kuram öne sürüldü sadece resmi izahat yapılmadı. Buna karşın filmin oyuncu kadrosunda eski Spider-Man Tobey Maguire ve Andrew Garfield’in olması planlanıyor.

Yepyeni Örümcek Adam serisinin üçüncü filmimizde Peter Parker, gizli saklı kimliğinin kamuoyuna açıklanmasının sonuçlarıyla uğraşıyor. İnsanlara gizli saklı kimliğini unutturmak amacıyla Doctor Strange’den bir büyü yapmasını istiyor. Sadece işler ters gidiyor ve çoklu evrenlerin kapıları açılıyor.

Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın önceki Spider-Man filmlerindeki rollerini üstlenip üstlenmeyecekleri hemen hemen doğrulanmamış olmasına karşın, film Green Goblin’in geri döneceğine dair ipuçları verdi. Şu anlık Yeşil Cin’i Willem Dafoe’nun canlandırıp canlandırmayacağı da kesinlik kazanmış değil. Sadece Jamie Foxx’un Electro rolünü yapan ve gene fragmanda da görüleceği suretiyle Alfred Molina’nın Doctor Octopus rolünü yapan döneceği resmileşmiş durumda.

Endgame aleyhinde

Avengers: Endgame, Marvel Comics’in İntikamcılar adlı süper kahraman grubundan uyarlanan ve Marvel Studios tarafınca yapımı üstlenilen ABD süper kahraman filmi. 2018 yılında yapılmış Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminin devamı durumunda olup yirmi ikinci Marvel Sinematik Evreni filmidir. Marvel 3. devrin sonunu temsil eden film, bütün süper kahramanları bir araya getirmesinin yanı sıra bütün zamanların en yüksek gişe rakamına erişme başarısını gösterdi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *