Kaan Tangöze Kimdir? Youtube Kanalı ve Yepyeni Projeleri


Kaan Tangöze 1973‘de dünyaya geldi. İstanbul‘da doğdu ve yaşamı boyunca müziğe daima hayatında yer verdi. Şimdilerde başarılı sanatçılar arasında yer alan Kaan Tangöze, ekonomi meraklısıydı. Hatta bunun için Amerika‘ya bile gitti. ABD’de Seattle Üniversitesinde iktisat üstüne yüksek lisans icra eden Kaan Tangöze, eğitim yaşamını tamamladıktan sonrasında müziğe yöneldi.

Duman Gerçek İsmi Nedir?

Sanatçı kariyerine Duman ismiyle devam etti. Bir fazlaca şarkısı ve albümü bulunan Duman, 2021 bununla beraber kendi Youtube kanalını kurdu. Gerçek adı Kaan Tangöze olan İstanbullu sanatçı, toplumsal medyada daha fazlaca Duman rumuzuyla bilinilmektedir.

Kaan Tangöze Müzik Kariyeri

Kaan Tangöze, söz ve müziği Sezen Aksu’ya ilişkin olan ‘Sorma’ şarkısını seslendirerek YouTube’a giriş yapmış oldu. Şirket yada reklam kurumlarının yanı sıra kendi kanalına ağırlık veren Kaan, yepyeni klipleriyle müzik sevenlerden tam puan topluyor.

Kendi Youtube kanalında yepyeni parçalarına yer veren Meşhur müzisyen Kaan Tangöze, Sorma Akustik performansı arkasından hız kesmedi. 2 ay arkasından ‘Haşlayın Beni’ klibi gösteren Kaan, geçtiğimiz ay ise ‘Gül Yüzlü Cananım’ single çalışmasını paylaştı. Duman ile yaşamımıza giren Kaan Tangöze, bununla birlikte gitarist ve beste yazarıdır.

Kaan Tangöze Şarkıları

Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *