Kaan Yıldırım, Hadise ile ilgili ilk kez konuştu

Kaan Yıldırım, önceki gün Etiler‘de otomobilinin içinde objektiflere takıldı. Canlandıracağı karakter için sık sık yapmış olduğu emekleri toplumsal medya hesabından da paylaşan Kaan Yıldırım’ın yepyeni imajı dikkatlerden kaçmadı.

Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine bakılırsa, oldukça keyifli görünen Yıldırım, ‘Mevlana‘ dizisi için gazetecilere “Çok güzel bir proje olacağına inanıyorum. Savaşcı bir generali canlandırıyorum. Bunun için de iyi bir şekilde çalışıyorum. Canlandıracağım karakter için at binme ve kılıç kullanma gibi eğitimler alıyorum heyecanla bekliyorum” dedi.

Kaan Yıldırım, müzisyen Hadise ile biten ilişkisi sonrası ilk kez konuştu. Meşhur oyuncu, gazetecilerin “Hadise Hanım ile ayrıldınız öncesi ve sonrası için neler söylemek istersiniz?” sorusuna cevap verdi.

“Karşı tarafın bir ilişkisi var”

Yıldırım, “Karşı tarafın bir ilişkisi var. Benim bu mevzulara girmem asla uygun olmaz. Ayıp olur. Onun için sizin de anlayış göstermenizi isterim” diyerek noktayı koydu. Arkadaşı Eren Hacısalihoğlu ile aracına binen Kaan Yıldırım mekandan ayrıldı.


Oyuncu Kaan Yıldırım ile evlilik yolunda giden bir buçuk senelik ilişkisini ani bir kararla noktalayan Hadise, kendisinden iki yaş ufak iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başladı. Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *