Kağıt Ev dizisinin gösterim günü belli oldu

Yıldız’ın yepyeni dizisi Kağıt Ev‘in gösterim günü belli oldu. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın yer almış olduğu Kağıt Ev, ilk bölümüyle 19 Nisan Pazartesi Yıldız’da başlıyor.

Yapımını O3 Medya, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturmuş olduğu Kağıt Ev’in oyuncu kadrosunda Helin Kandemir, Nejat Uygur, Bülent Gültekin, Yaşar Üzer, Bulut Teker, Tuğçe Aykut şeklinde adlar de içeriyor.

Muhteşem hayatları tek bir yanlış anlama ve önüne geçemedikleri bir cinayetle darmadağın olan Fırtına ailesinin alışılmadık öyküsünü ekrana taşıyan Kağıt Ev 19 Nisan Pazartesi akşamı seyirci ile buluşacak.

Dizinin mevzusu:

Fırtına ailesinin, 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile yaşamı, bir günde yerle bir olur. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun süredir yayınlarına katılmış olduğu ‘Suçlu Peşinde’ programının yapımcısı Azra İnce’nin albenisine yenik düşer ve karısı Aylin’i aldatır. Başarıya ulaşmış bir avukat olan Aylin, işi ve 3 evladı içinde koştururken, bu ihaneti farketmez bile.

Fakat 16 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Sadece şüpheleri onu yanlış hanıma götürür. Senelerdir evlerinde çalışan Gülsüm’ün kızı İnci’yi hedefe koyar. Aile tarafınca burslu okutulan İnci, Cemre’nin gazabına uğrar ve yaptıkları dövüşte ölür.

Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm’ün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnci’yi göz yaşları içinde arayan bir öteki şahıs de, ailenin büyük oğlu Mert’tir… Bu sebeple İnci, Mert’in herkesten gizlediği sevgilisidir.

Fırtına ailesi vicdan, acıma, ihanet üçgeninde sınanırken, Cihan’a tutkuyla bağlanan Azra da, zaman içinde bir öldüren albeni figürüne dönüşecektir.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *