Kağıt Ev’de şoke eden katliam sahnesi! Toplumsal medyayı salladı!

Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu‘nu ilk kez bir tv dizisinde buluşturan Kağıt Ev dizisi 19 Nisan Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi. Kağıt Ev‘de evli ve 3 çocuk sahibi Aylin ve Cihan Fırtına’nın hayatları kızları Cemre’nin işlediği cinayetle alt üst oldu.

Muhteşem hayatları tek bir yanlış anlama ve önüne geçemedikleri bir cinayetle darmadağın olan Fırtına ailesinin alışılmadık öyküsünü özetleyen Kağıt Ev‘in 2. bölümünden ilk fragman gösterildi.

Kağıt Ev toplumsal medyayı salladı

Kağıt Ev dizisi ekrana geldiği ilk kısmı toplumsal medyada da gündem oldu. Aylin ve Cihan’ın kızları Cemre karakteri aleyhinde da binlerce paylaşım yapılmış oldu.

Yapımını O3 Medya, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturmuş olduğu başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın paylaşmış olduğu Kağıt Ev’in oyuncu kadrosunda ise; Helin Kandemir, Nejat Uygur, Bülent Gültekin, Yaşar Üzer, Bulut Teker, Tuğçe Aykut benzer biçimde adlar de yer ediniyor.

Kağıt Ev mevzusu

Cihan (Erdal Beşikçioğlu) ve Aylin Fırtına (Nur Fettahoğlu) oğulları Mert (Nejat Uygur), büyük kızları Cemre (Helin Kandemir) ve minik kızları Melisa (Bulut Teker) ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir yaşam yaşamaktadırlar. Fırtına ailesinin, 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile yaşamı, bir günde yerle bir olur.

Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun süreden beri yayınlarına katılmış olduğu ‘Suçlu Peşinde’ programının yapımcısı Azra İnce’nin albenisine yenik düşer ve karısı Aylin’i aldatır. Başarıya ulaşmış bir avukat olan Aylin, işi ve 3 evladı içinde koştururken, bu ihaneti farketmez bile.

Fakat 16 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Sadece şüpheleri onu yanlış hanıma götürür. Senelerdir evlerinde çalışan Gülsüm’ün kızı İnci’yi hedefe koyar. Aile tarafınca burslu okutulan İnci, Cemre’nin gazabına uğrar ve yaptıkları dövüşte ölür. 

Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm’ün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnci’yi göz yaşları içinde arayan bir öteki şahıs de, ailenin büyük oğlu Mert’tir… Zira İnci, Mert’in herkesten gizlediği sevgilisidir.

Fırtına ailesi vicdan, acıma, ihanet üçgeninde sınanırken, Cihan’a tutkuyla bağlanan Azra da, zaman içinde bir öldüren çekicilik figürüne dönüşecektir.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *