Karşıyaka Token’lerin İkinci Faz Satışları Başladı

Bilhassa de son birkaç senedir hayatımızın bir gerçeği olan kripto para birimleri, çeşitli sektörler tarafınca da önemseniyor. Bu bağlamda kripto paraları önemseyen sektörlerden bir tanesi de futbol. Bugüne dek çeşitli futbol klüpleri, kendi tokenlerini piyasaya sürdüler. Bu futbol klüplerinden bir tanesi de Karşıyaka Spor Kulübü ve ekip şimdi, ikinci faz satışlarını resmen başlattı.

Karşıyaka Spor Kulübü, taraftarları için oluşturduğu token projesini, Bitci Teknoloji ile hayata geçirdi. 19 Aralık 2020 tarihinde de ilk kez satışlara süregelen kulüp, 10 milyon tane tokeni 30 kuruş karşılığında satmaya çalışmıştı. Taraftarlardan görülmemiş ilgi gören kulüp, bu tokenlerini yalnız 12 gün içinde tüketti. Hal bu şekilde olunca da çalışmalarına hız veren Karşıyaka Spor Kulübü, yandaş tokenleri için tekrardan satışa başladı.

Karşıyaka Token’in satış fiyatı, 40 kuruş olarak belirlendi

Karşıyaka Spor Kulübü’nün bugün piyasaya sürülen yandaş tokenleri, 15 milyon adetle sınırlandırıldı. Takıma gönül verenler, bu tokenlere Bitci.com ya da Karşıyaka S.K. uygulaması üstünden haiz olabiliyorlar. Sadece Karşıyaka Token’lerden satın almak istiyorsanız, elinizi acele tutmanızı tavsiye edebiliriz. Zira tokenler, her an tükenebilirler.

Karşıyaka Tokenler, şu an için herhangi bir borsada işlem görmüyorlar. Haliyle bu tokenleri yalnız Karşıyaka Spor Kulübü’nün olanak verdiği seviyede harcayabiliyorsunuz. Sadece bu tokenlerin borsaya sokulması planlanıyor. Bu da aralık ayında 30 kuruştan alan ve aslına bakarsan karda olan yatırımcının, ilerleyen süreçte daha çok kar edebileceği anlamına geliyor. Sadece bu sürecin ne süre tamamlanacağı şu an için bilinmiyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *