Kenan İmirzalıoğlu kendisine hoca arıyor! Bakın hangi ders için!

Meşhur oyuncu ve atv’de ekrana gelen “Kim Milyoner Olmak İster” adlı yarışma programı sunucusu Kenan İmirzalıoğlu kendisine tarih hocası arıyor. 

Özgürlük Kelebek’te Mehmet Üstündağ’ın haberine bakılırsa Kenan İmirzalıoğlu ilgi duyduğu tarih ve felsefe mevzularında kendini geliştirmek istiyor. Ekranda informasyon yarışması sunan yakışıklı oyuncu bilhassa tarih mevzusunda ders almak istiyor. 

Tarih hocası arıyor

Türk sinemasının jönlerinden Kenan İmirzalıoğlu, hiçbir vakit kariyerini yakışıklılığına yaslamadı, oyunculukta kendini geliştirmek için çaba sarf etti.

İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Kısmı’nden mezun olan Meşhur oyuncu, yaşam boyu eğitimin önemine inanıyor. Aldığım duyumlara bakılırsa şimdi de kendini tarih ve felsefe alanında geliştirmek istiyormuş.

Talebe olmayı seviyor

46 yaşındaki oyuncu, 2 senedir informasyon yarışması “Kim Milyoner Olmak İster”i sunuyor. Genel kültürüyle göz dolduran Kenan İmirzalıoğlu, insanlık tarihini daha iyi öğrenmek için tarih hocası aramaya başlamış. Tarih ve felsefeye ilgi duyan Meşhur oyuncu, kendisine hususi ders verecek hocayla tekrardan talebe olmanın keyfini çıkarmak istiyor.

Dostlarına, öğrenciliğin kendisi için hiçbir vakit bitmediğini söyleyen İmirzalıoğlu, oyunculuk alanında da kendini eğitmeyi sürdürüyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *