Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çifti kaide bozdu! Kızları Lalin ilk kez göründü!

5 yıl ilkin hayatlarını birleştiren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu‘nun mutluluğu, geçtiğimiz ekim ayında dünyaya gelen kızları ile katlandı.

Milliyet’ten Ümit Ünver’in haberine bakılırsa, babasının ‘Annesine benziyor fakat içinden de Kenan bakıyor’ söylediği; annesinin ise “Daha 5 buçuk aylık ama bence de bana benziyor” söylediği Lalin bebek fazlaca merak ediliyordu.

Meşhur çift kaide bozdu 

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu‘nun altı aylık kızları Lalin, ilk kez Tarabya‘da görüntülendi. Çift, havanın sıcak olması sebebiyle arkadaşlarının teknesiyle Boğaz tadı yapmış oldu. Tekneye doğru yürüyen Meşhur çift, gazetecilerin sorularını yanıtlamadı.

Anne-kız güvertede 

Bir ara küçük kızını alıp arkadaşına ilişkin teknenin güvertesine çıkan 33 yaşındaki Kobal, Lalin’e hem martıları hem de denizi seyrettirdi.

Annesinin kucağında bütün sevimliliğiyle etrafı seyreden Lalin, güzel oyuncunun kopyası gibiydi. Oyuncu çift, hemen sonra dostlarıyla üç saat süresince sahilde dolaştı.

Kendi de paylaştı 

Kobal, akşam saatlerinde ise bu kere bebeğiyle çektirmiş olduğu kareyi toplumsal medya hesabından paylaştı.

Meşhur adlar yorum yağdırdı 

Kısa sürede 533 binden fazla beğeni alan Kobal’ın paylaşımını gören Başak Dizer, Nur Fettahoğlu, Ebru Akel, Murat Dalkılıç, Fahriye Evcen, Yasemin Özilhan ve Özge Özpirinçci şeklinde birçok Meşhur isim; gönderiye kalp ve nazar boncuğu emojileri koydu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *