Kerem Bürsin’den seneler sonrasında gelen itiraf! ‘Los Angeles’ta günlüğü 75 dolara…’

Son dönemde meslektaşı Hande Erçel ile yaşamış olduğu aşkla gündemde olan oyuncu Kerem Bürsin, İbrahim Selim‘in YouTube’da gösterilen programına konuk oldu.

“Amerika’da 11 sene kaldım”

Samimi itiraflarda bulunan Bürsin, aleyhinde bilinmeyenleri söyledi.

İşte 34 yaşındaki oyuncunun öne çıkan açıklamaları:

* Çocukluğum hep yurt haricinde geçti. Devamlı yepyeni bir yaşam kuruyorduk. Pozitif yanları şuydu; Dünyanın neresinde olursan ol insan kalıbı aynı! Endonezya’yı evim benzer biçimde hissediyordum. En uzun kaldığım yer ise İstanbul oldu. ABD’da 11 yıl kaldım.

“Babam oyuncu olmamı hiç istemedi”

* Boston’da pazarlama yazışma bölümünü bitirdim. Bir güvence, sigorta benzer biçimde düşünün o kısmı bitirmemi. Babam oyuncu olmamı asla istemedi, annem gizliden destekledi.

* Lisedeyken müzik grubum vardı. Hayatım müzikti! Hafta sonları konser veriyorduk, üniversiteye gitmemeye karar vermiştim ‘müzik yapacağım’ diye.

“Sarhoş olduğumda soyunuyorum”

* Bir kulağım kepçe fakat hangisi hatırlamıyorum. Sol kulağım sanırım birazcık kepçe. Birinin oldukça hoşuna gitmiş bu vaka. Gelip söylemişti.

Sarhoş olduğunda soyunduğunu itiraf eden Bürsin, “Her yerde soyunuyorum. İlk pantolon ile başlıyorum. Tişört üzerimde, çoraplar, pantolon yok falan. O yüzden çok içmiyorum. En son 2,5-3 yıl önce sarhoş olmuştum” ifadelerini kullandı.

Meşhur oyuncu, “Takıntın var mı?” sorusuna “Önce duşta şampuan kullanmam lazım. Yoksa kötü bir gün olacağına inanırım. Önce şampuan, sabun, krem ve sonra yine çabucak sabun… Parfüm sıkarken de önce elime 3 fıs, sonra boynuma sürdükten sonra bir x yapmak zorundayım” şeklinde yanıt verdi.

Kerem Bürsin, “Kirli sepetinden tişört ya da çorap giyip çıktın mı?” sorusuna “Çorap değil ama tişört çok giydim” yanıtını verdi.

“Günlüğü 75 dolara şoförlük yaptım”

Bir dönem Los Angeles‘ta yaşarken şoförlük yaptığını açıklayan Bürsin, “Günlüğü 75 dolar olan bir şirkette oyuncuları taşıdım. Yurt dışından gelen oyuncuları gitmek istedikleri yerlere götürdüm. ‘Margot Robbie gelecek’ dendi kimdir bilmiyorum o dönemde Ünlü değil. Audition çekimi için gelecek. Sonra biz Margot ile iki hafta boyuncu yakın olduk. Sonra gitti, tekrar geri geldi daha sonra da Ünlü oldu” dedi.

Hande’yi seçerim”

Kerem Bürsin, “kiminle yemeğe gitmek istersin?” kısmında “Helen Mirren mı, Hande Erçel mi?” sorusuna ise “Hande” yanıtını verdi.

Ek olarak dört senedir film yazdığını açıklayan Bürsin, “Kafamda bir tarih yok. 4 yıldır yazıyorum. Ne zaman biterse artık” ifadelerini kullandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *