Keremcem sahneleri özlediğini itiraf etti!

Meşhur müzisyen Keremcem, sahneleri özlediğini deklare etti. Müzik uğraşılarına geç kaldığını açıklayan müzisyen fanatiklerinden özür diledi.

Müzisyen Keremcem, 5 yıl aradan sonrasında single çıkardı. Açıklamasında 5 yıl ilkin çıkartılan bir single bulunduğunu ifade eden Keremcem, fanatiklerinden özür diledi.

“Beş yıl aradan sonra yeni bir şarkı yaptık. Aslında 5 yıl önce hazırlanmış bir şarkıydı ama araya dizi ve film girince uzak kaldım, açıkçası ihmal ettim. İhmal ettiğim için defalarca müzikten özür dilerim. Ama artık sahnelerde olmak istiyorum, çok özledim” şeklinde samimi bir izahat yapmış oldu.

KEREMCEM MÜJDELİ HABERİ VERDİ!

Sektöre şarkıcılık ile başlayıp oyuncu olarak devam eden vizyonun sevilen adı Keremcem, son zamanlarda yepyeni bir albüm hazırlığı içinde olduğu malum Meşhur oyuncu, geçtiğimiz günlerde avmsinde objektiflere takıldı. Sevenlerine güzel haber vermeyi dikkatsizlik etmedi.

YENİ PROJE VAR!

Keremcem,“Yeni bir albüm hazırlığına başlayacakken, yeni bir film projesi teklifi aldım. Henüz netleşmedi ama sıcak bakıyorum, şimdi işe başlamadan bir şey söylemek olmaz” şeklinde konuştu.

ZENGİN VE FAKİR SORUSUNA VERDİĞİ CEVAP İLE ŞAŞIRTTI!

Meşhur müzisyen genç kızların sevilen adı Keremcem, Youtube’da gösterilen Onedio programına katıldı. Bir hayranı Keremcem’e “Neden tüm rollerde zengin adamı oynuyor?” sorusunu sordu. İşte, Keremcem’in varlıklı ve fukara ayrımı sorusuna cevabı…

Keremcem, “Ben de bu soruyu kendime sorduktan sonra Kimse Bilmez’deki Ali karakterini kabul ettim zaten.Diziler aslında size gelen, yapım şirketlerinden ve kanallardan gelen teklifleri kabul etmeniz veya etmemeniz ile ilgili. Eğer yapımcısı değilseniz o dizinin. Bana bu zamana kadar hep zengin adamlar geldi. Çok muzdaribim bundan, çünkü Egeli bir adamım ve üşüyorum. Zengin adamlar ince giyiniyor.Bir gömlek,bir ceket ile çıkmanız gerekebiliyor sıfır dereceye. Halbuki fakir olanlar altlarına içlikler, kazaklar giyebiliyorlar. Ama o yüzden seçmedim Ali karakterini,sevdiğim için ve yeni bir açılım olduğunu düşündüm. Sizin tarafınızdan da güzel tepkiler alıyorum ama zengin adam oynamak benim tercihim değil” şeklinde izahat yapmış oldu.

DİĞER HABERLERİ;

Meşhur müzisyen ve oyuncu Kerem Cem, yepyeni dizisi Kimse Bilmez için tekrardan seyircilerle olacak. Bolca aksiyon sahneleriyle ekranlarda yayınlanacak dizi için haftanın beş günü boks, alev ateş tabanca benzer biçimde birçok eğitime süregelen Keremcem, Hollywood yıldızlarını çalıştıran hocalardan ders almaya başladı.

41 yaşındaki oyuncu Keremcem, dövüş sahnelerinde dublör kullanmayacağı açıklamasında bulunmuş oldu.

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *