Khloé Kardashian, gene Covid-19’a yakalandı

37 yaşındaki “Keeping Up With the Kardashians” (KUWTK) yıldızı Khloé Kardashian, cuma günü son durumu ile ilgili gelişimleri Twitter vasıtasıyla paylaştı:

“Merhaba millet, True ile Covid testimizin pozitif çıktığını bilmenizi istedim. Birkaç taahhüdü iptal etmek zorunda kaldım ve üzgünüm bazılarını gerçekleştiremeyeceğim.”

Kardashian, aşılı bulunduğunu ve bu yüzden CDC’ye gore ciddi semptomlar yada hastaneye yatış mevzusunda endişelenmemesi icap ettiğini kaydetti:

“Her şey yoluna girecek. Karantinada burada olacağız ve mevcut yönergeleri izleyeceğiz.”

Kardashian daha ilkin Mart 2020’de yepyeni tip corona virüsüne yakalanmıştı. Hastalığını, “KUWTK”nın son sezonunda gösterilen yatak odasından kendi kaydettiği videolarla da belgelemişti:

“Migrenim var ama bu en çılgın baş ağrısıydı.”

Kardashian, geçtiğimiz yıl virüs aleyhinde farkındalık yaratmak için hastalığın semptomlarıyla ilgili takipçilerine sık sık data verdi. Tat ve koku alma duyusunu yitirmek haricinde öteki bütün emareleri yaşadığını söyledi.

Khloé, Kardashian ailesinin Covid olan tek üyesi değil. Kim Kardashian, Kanye West ve evlatları da pandeminin çeşitli dönemlerinde pozitif çıkmışlardı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *