Kiğılı’dan bahar kombinlerinin vazgeçilmezi triko hırkalar

Yepyeni süremda Kiğılı,  sıradışı tasarımlarıyla adam modasının öncüsü olmayı sürdürüyor. Yüksek kalite yün iplikler ve değişik renk alternatifleriyle tasarlanan Kiğılı triko hırkalar, mevsim geçişlerinde rahatlığı şıklık ile birleştirmek isteyen erkeklere çözüm sağlıyor.

Kiğılı triko hırkalar incecik dokusu, hafifliği ve sıcak tutma özelliği ile kaliteye ehemmiyet veren adamların emsalsiz stillerine esin oluyor.

Kiğılı triko hırkalarla alternatif kombinler

Güz aylarının yıldızı triko hırkalar bu sürem da Kiğılı erkeklerinin vazgeçilmezi olmaya aday oluyor. Kiğılı slim fit triko hırkalar, içine giyilen beyaz bir gömlekle ofis hayatına uygun bir görünüm sağlarken bisiklet yaka bir tişörtle günlük şıklık için alternatif oluşturuyor.

Yün ipliklerle tasarlanan Kiğılı triko hırkalar, sıcak ve konforlu bir giyim yeğleyen erkekler için; Bato yaka, fermuarlı yaka, balıkçı yaka, v yaka, bisiklet yaka, polo yaka modelleriyle uygar bir çekicilik sunuyor.

Her yaşa uygun şıklık 249,99 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor

Zamansız renk tonları olan haki, bordo, kiremit, petrol, hardal alternatifleriyle hem klasik hem de spor tarzda alternatif şıklık imkanı elde eden Kiğılı hırkalar, Kiğılı mağazalarının yanı sıra kigili.com adresinden 249,99 TL’den başlamış olan fiyatlarla satışa sunuluyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *