KİLOLARININ SEBEBİ HASTALIK ÇIKTI | Mustafa Ceceli’den ‘Çocuk Mu Geliyor?’ Dedirten IzahatMustafa Ceceli ile Selin İmer çifti, yakın dostları Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl’ı en mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

“Sinan benim çok eski arkadaşım” diyen Mustafa Ceceli, “Onların mutlu olması bizi de mutlu eder. Aldıkları ikinci evlilik kararı inşallah onlar için de hayırlı olur” diye konuştu. Selin İmer ise, ilk evliliklerini Hollanda’da meydana getiren çift için, “Birincisine gidememiştik ama ikincisine nasip oldu” dedi.

‘Çocuk yapın gibi tavsiyeleriniz oldu mu?’ sorusuna karşılık, “Tavsiyelerde bulunmadık. Ama ben bekliyorum öyle bir şey. Kısa bir süre sonra böyle bir karar alırlarsa şaşırmam” diye cevap veren Mustafa Ceceli, çift ile ilgili ‘Bebek mi geliyor?’ sorusunu akıllara getirdi.

Öte taraftan müzisyen, pandemi sürecini şarkı üreterek geçirdiğini beyan etti. Eşinin her gün evde bir enstrüman çaldığını söyleyen Selin İmer ise ‘Yeter artık dediğiniz bir şey oldu mu?’ sorusuna “Bir tek darbukaya dayanamıyorum” yanıtını verdi.

Asansör korkusu bulunduğunu öğrenilen Mustafa Ceceli ‘Birazdan asansör kullanarak nikah salonuna çıkacaksınız’ denmesi üstüne “Yanılıyorsun yürüyen merdivenleri kullanacağım. Latife bir yana zorunda kaldığım durumlarda biniyorum ama çok keyif ve huzurla bindiğimi söyleyemem” dedi.

Birazcık kilo almış olduğu gözlemlenen meşhur şarkıcıya bunun hatırlatılması üstüne eşi Selin İmer mevzuya açıklık getirdi: “Mustafa çok ciddi spor yapıyordu. Sizin haberiniz olmayan bir rahatsızlık geçirdi. Covid atlattı. Artık antikorlu. Doktor tavsiyesiyle bir süre spor yapamadı. Vücut spora alışkın olduğu için uzun bir süre spor yapamayınca biraz kilo aldı.”

Hastalık sürecini özetleyen Ceceli ise şu ifadeleri kullandı: “Son 4 günüm iyi geçmedi. Hastanelik bir durumum olmadı. Evde tedavi ile iyileştim. Sonra bir film çektirdik. Arkadaş tutunmuş orada. Ama şarkıcı olmanın avantajı işte. Diyafram kuvvetli olunca sarıp sarmalamış onu orada. Genetik bir hastalığım olmadığı için rahat atlattım. 2020 Aralık’ta geçirmiştim.”

. . ► .
., .

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin hayatına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#MustafaCeceli #Selinİmer #Magazin

source
#KİLOLARININ #SEBEBİ #HASTALIK #ÇIKTI #Mustafa #Ceceliden #Çocuk #Geliyor #Dedirten #Izahat

11 Comments
 1. Hacer Kılıç Haziran 14, 2021 Reply
 2. Semra Can Haziran 14, 2021 Reply
 3. MUSTAFA CECELİ Haziran 14, 2021 Reply
 4. Eylül eylül Haziran 14, 2021 Reply
 5. Elif Çiçek Haziran 14, 2021 Reply
 6. MUSTAFA CECELİ Haziran 14, 2021 Reply
 7. Hasan Otu Haziran 14, 2021 Reply
 8. Hasan Otu Haziran 14, 2021 Reply
 9. Hasan Otu Haziran 14, 2021 Reply
 10. CECELİTEAM MUSTAFA Haziran 14, 2021 Reply
 11. Betül Acar Haziran 14, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *