Kim Kardashian ile Pete Davidson aşk yaşıyor

2014 senesinde rapçi Kanye West (44) ile nikah masasına oturan reality show yıldızı Kim Kardashian (40), geçtiğimiz şubat ayında eşine ayrılma davası açmıştı.

West ile evliliğinden, ikisi biyolojik öteki ikisi taşıyıcı anne yöntemiyle dört evladı olan Kardashian, gönlünü güldürmen Pete Davidson’a (28) kaptırdı.

El ele yürüyüş

Çiçeği burnunda aşıklar, önceki gün Kaliforniya sokaklarında el ele yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı. Rahat giysiler giymeyi yeğleyen Kardashian ve Davidson, keyifli hareketleriyle dikkat çekti.

Annesiyle tanıştırdı

Kanye West‘ten ayrılık sonucu almasının peşinden ilk kez duygusal bir ilişki yaşayan Kim Kardashian, sevgilisini anası Kris Jenner ile de tanıştırdı.

Birçok Meşhur yıldızla aşk yaşadı

Hollywood‘un asilerinden biri olarak malum Pete Davidson, gosteri dünyasının birçok Meşhur yıldızıyla aşk yaşadı. Tam adı Peter Michael Davidson olan Meşhur güldürmen bir dönem, Cindy Crawford ile Rande Gerber‘ın kızı model Kaia Gerber ile ilişki yaşamıştı. Sadece Meşhur çiftin, o dönem kızlarının Davidson ile birlikteliğini onaylamadığı ileri sürülmüştü.

Davidson, daha ilkin de oyuncu Kate Beckinsale ve müzisyen Ariana Grande ile de beraber olmuştu. Pete Davidson’ın ‘gönül defterinde’ oyuncu Andie MacDowell‘ın kızı Margaret Qualley‘ın adı da yazılı.

Pete Davidson, son olarak da Phoebe Dynevor, ‘Bridgerton’ dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Phoebe Dynevor ile aşk yaşamıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *