Kim Kardashian ve Kanye West boşanmayı askıya aldı

2014 senesinde nikah masasına oturan ve ayrılma aşamasında olan Kim Kardashian (40) ile Kanye West (44) ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Mirror gazetesinin haberine gore; ikiliye yakın kaynaklar, Kardashian ve West’in boşanmayı hızlandırmak için acil etmediklerini belirtti.

Fanatikleri umutlandı

Çift, son dönemde sık sık beraber görülünce, fanatikleri tekrardan bir araya gelecekleri için umutlandı. Bir kaynak, Kim Kardashian ve Kanye West’in ayrı kalmalarının onları birbirlerine yakınlaştırdığını söylerken, bir başkası da, “Kim ve Kanye ayrılar ama boşanmak için telaşlı değiller. Onlar için en önemli şey çocukları.” diye konuştu.

İkilinin; North, Saint, Chicago ve Psalm isminde dört evladı bulunuyor.

Kim’e hususi şarkılar

West’in yepyeni albüm tanıtımına destek olan Kardashian’a yazdığı “Sevgilim bana geri dön.” benzeri şarkı sözleri, yepyeni albüm tanıtımlarında fanatiklerinin dikkatinden kaçmamıştı.

Yepyeni albümünde yer edinen ‘Love Unconditionally’ adlı şarkısının, ayrılma aşamasında olduğu reality show yıldızı Kim Kardashian ve evliliğinin bitişiyle ilgili olduğu anlaşılmıştı. İkili son olarak Malibu’daki bir restoranda yiyecek yerken görülmüştü.

Eşinin soyadını kullanmaya devam edecek

Öte taraftan Kim Kardashian’ın boşandıktan sonrasında eşi Kanye West‘in soyadını kullanmaya devam edeceği öne sürülmüştü.

TMZ’nin haberine gore; Kim Kardashian, dört çocuğuyla aynı soyadı paylaşmayı önemsiyor ve bu yüzden evlatları North, Psalm, Chicago ve Saint benzer biçimde o da aynı ‘West’ soyadını taşıyacak.

İsmini değiştirmeye çalışıyor

Tam adı Kanye Omari West olan rapçi ise adını basitleştirmek, yalnız ‘Ye’ olmak istiyor. Adını resmileştirmek için mahkemeye başvuran West de toplumsal medyada hesaplarındaki yaşam öyküsü kısmına bu adı eklemişti.

Üç yıl ilkin açıklamıştı

Meşhur rapçi, 2018 senesinde da Twitter hesabından yazdığı mesajda, “Resmi olarak Kanye West olarak biliniyorum. Adım ‘Ye’ demişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *