Kim Kardashian’ın yitik menajeri Angela Kukawasi ölü bulunmuş oldu

Kim Kardashian ve ailesinin, Nicki Minaj şeklinde Meşhur adların menajeri olan Angela (Angie) Kukawasi bir süredir kayıptı. Geçtiğimiz günlerde Los Angeles polisi, menajerin otomobilinin bagajında ölü olarak bulunduğunu bildirdi. Polisler, menajerin adam arkadaşı Jason Barker‘ın menajer Angela’yı öldürme suçlamasıyla tutuklandığını söylemiş oldu.

Polis teşkilatının açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

“Kukawasi’nin 49 yaşındaki adam arkadaşı Jason Barker katliam şüphesiyle tutuklandı. Van Nuys hapishanesine sevk edildi ve tutuklanmasının peşinden Los Angeles County Bölge Başsavcılığı Barker aleyhinde katliam suçlamasıyla dava açtı.”

22 Aralık’tan beri yitik olduğu malum menajerin cansız bedeni Simi Valley‘deki Patricia Bulvarı 1500 blokta, park halinde bulunan aracın bagajından çıktı. Dedektifler, menajerin adam arkadaşı Barker’ın menajeri Sherman Oaks‘taki konutlarında öldürdüğünü, cesedi aracın içine koyduğunu ve aracı Simi Valley’e götürdüğünü düşünüyor.

Ünlülerin menajerinin ölümünün peşinden Kardashianlar ‘fazlaca özeleneceğini’ söylerek bir izahat yaptılar. People dergisinde yer edinen açıklamada Kardashians-Jenner ailesinin şu ifadeleri yer aldı:

“Angela hakikaten en iyisiydi. Her birimizi önemserdi ve olanaksız şeyleri gerçek kılmıştı. Oldukça özlenecek. Bu en zor zamanlarında ailesine ve sevdiklerine en içten taziyelerimizi iletiyoruz.”

Nicki Minaj ise, menajerinin ölümünün peşinden kişisel toplumsal medya hesabından şu taziye mesajını yayımladı:

”Tanıyabileceğiniz en çalışkan, en güvenilir, en tatlı insandı. Bunu hak etmedin, Angela. Evlatların için kalbim acıyor. Refah içinde yat.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *