‘Kim Milyoner Olmak İster’de şaşkına çeviren sual! Yarışmacı bütün ihtimalleri denedi fakat…

ATV‘nin oldukca izlenilen ve beğenilen yarışma programlarından ‘Kim Milyoner Olmak İster‘ her hafta olduğu şeklinde bu hafta Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla izleyicilerin karşısına çıktı.

Yepyeni günüyle izleyicilerin karşısına çıkan ‘Kim Milyoner Olmak İster‘de bu hafta gene yarışmacıların başarı göstermiş performansları yer aldı. Gösterilen bu bölümde Fatih Altan adlı yarışmacı katıldı. Yarışmacı, 30 bin barajına kadar ulaştı. Altan, 50 bin TL’lik suali görmeye hak kazanmıştır.

Sual şaşkına çevirdi

Karşısına çıkan ‘2014’te ABD‘de yaşları 13 ila 49 içinde olan 1100 kişiye meydana getirilen bir ankette hangisi, içinde yargı giymiş katillerin de bulunmuş olduğu ‘ABD’de en oldukca nefret edilen adamlar’ sıralamasında beşinci olmuştur?’ sorusu karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Yarışmacı, çift joker hakkını kullandı. Yarışmacının ilk tercihi, ‘Bill Gates‘ oldu. Cevabı yanlış çıkınca yarışmacı bu kez de ‘Kanye West‘ seçeneğini seçti.

Kafasındaki bütün seçeneklerini değerlendiren yarışmacı, cevabın yanlış çıkmasıyla yarışmadan elendi. Doğru yanıt ‘Justin Bieber‘ olarak açıklanınca yarışmacı ve ailesi şaşkınlığını gizleyemedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *