Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri belli oldu

Kıvanç Tatlıtuğ ile Settar Tanrıöğen‘in başrollerinde yer alacağı Aşıklar Bayramı hüzün dolu bir baba-oğul öyküsünü anlatacak.  

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine bakılırsa, bununla beraber bir yol filmi niteliğini taşıyan filmin çekimleri başladı. Kırşehir, Elazığ ve Kars’ta yapılacağı öğrenilen çekimler sürerken filmin hanım oyuncusu da merak ediliyordu. Netflix’te yayınlanacak film için seyircinin beklentisi oldukca büyük. Kıvanç Tatlıtuğ fanatikleri da filmle ilgili gelişimleri devamlı takipteler. Son olarak Elazığ sahneleri çekilen filmimizde Kıvanç Tatlıtuğ’un babasını usta oyuncu Settar Tanrıöğen canlandırıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ, Nar Film ile OGM Pictures’ın imza attığı Aşıklar Bayramı filminin çekimlerine Elazığ’daki görüntüler tamamlandıktan sonrasında Kars’ta devam edecek. Ödüllü isim Özcan Alper’in yönettiği film, bir baba oğlun yol hikâyesini ve yaşadıkları büyük yüzleşmeyi anlatacak.

Kıvanç Tatlıtuğ’un filmimizde canlandıracağı karakterin adı Yusuf olacak. Yusuf’un eski sevgilisi şu demek oluyor ki Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri ise Yasemin Allen olacak.

Yasemin Allen, son olarak Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu Exxen platformu için çekilen Olağan Şüpheliler dizisinde boy göstermişti. İnternet dizisi olarak 2021’de Exxen adlı dijital platformda yerini alan dizide Yasemin Allen’a Bennu Yıldırımlar ve Ceren Moray eşlik etmişti.

İngiliz asıllı Türk beyazperde yıldızı Suna Yıldızoğlu’nun kızı olan Yasemin Allen gelecek günlerde Aşıklar Bayramı filminin çekimleri için Kars’a gidecek.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *