Kobe Bryant ve kızının öldüğü kazayla ilgili sıcak gelişme! Eşi o adları tek tek ifşa etti!

NBA takımlarından Los Angeles Lakers’ın efsanevi oyuncusu Kobe Bryant ve kızı Gianna’nın yaşamını kaybetmiş olduğu helikopter kazasına ilişkin sıcak bir gelişme yaşandı.

Bryant’ın eşi Vanessa, kazadan sonrasında vaka yerinin fotoğraflarını izinsiz olarak çeken ve aralarında paylaşan Los Angeles Şerif Departmanı mensuplarına dava açmıştı.

Vakaya karışan kişilerin gizliliği ihlal ettiğini korumak için çaba sarfeden Vanessa Bryant, geçtiğimiz günlerde sonuçlanan davayı kazanmıştır. Şerif departmanının avukatları, adların gizli saklı kalması icap ettiğini aksi takdirde ihtimaller içinde bir hacker saldırısıyla fotoğrafların ele geçirilebileceğini öne sürdü.

Sadece mahkeme bu talebi reddederken, Vanessa Bryant’ın önünü açmış oldu. Kararın peşinden Bryant, mahkeme belgelerini ve vakaya karışan kişilerin isimlerini toplumsal medya hesabından paylaştı.

Kobe Bryant ve kızı Gianna’nın bulunmuş olduğu helikopter Ocak 2020’de Los Angeles’ta düşmüş, kazada Bryant ve kızı dahil 9 şahıs yaşamını kaybetmişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *