Korona aşısı olmuştu! Kalp krizi geçiren oyuncu Tamil Vivek, yaşamını yitirdi!

Meşhur oyuncu Tamil Vivek, geçtiğimiz Perşembe günü, halkın korona aşısına karşı duyduğu korkuyu ortadan kaldırmak için hususi bir hastaneye gidebileceği halde, devlet hastanesini tercih ederek aşı oldu. 59 yaşındaki erkek oyuncu, aşı olduktan iki gün sonrasında fenalaşarak yaşamını yitirdi.

Ölüm sebebi kalp krizi

Vivek’in rahatsızlığını ifade ettikten sonrasında bayılmış olduğu ve ailesinin onu apar topar hastaneye götürmüş olduğu, sadece meydana getirilen bütün müdahalelere karşın kurtarılamadığı açıklandı. Ölüm sebebinin kalp krizi olduğu söylendi.

Oyuncu arkadaşından tepki

Tamil’in ölümünün arkasından hastane önünde sinirlerine hakim olamayan oyuncu Mansoor Ali Khan, “Korona testlerini durdurun. Kimsede korona olmayacak, aşıların içeriğinde ne var bile bilmiyoruz” diyerek aşı ve kontrol karşıtı söylemlerde bulunmuş oldu.

Tamil vivek kimdir?

Meşhur güldürmen Tamil Vivek, Tamil sinemasındaki toplumsal reformatif diyalogları sebebiyle halk içinde ‘Chinna Kalaivanar’ olarak adlandırıldı. Sendika hükümeti tarafınca 2009 senesinde Hindistan’ın en yüksek dördüncü sivil ödülü olan Padma Shri Ödülü’ne layık görüldü.

Son olarak Hint filmi ‘Vicky Donor’un’ Dharala Prabhu ‘adlı Tamil versiyonunda görülen Vivek, hem de yönetmen Shankar’ın başrolünde Kamal Haasan’ın rol almış olduğu yepyeni filmi’ Indian 2’ye de dahil oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *