Koronaya yakalanan Gonca Vuslateri, hastaneye kaldırıldı

Geçen günlerde corona virüsüne yakalandığını duyuran oyuncu Gonca Vuslateri, talihsiz bir kaza yaptı. Üstüne kaynar su dökülen Vuslateri, arkasından hastaneye kaldırıldı.

Gonca Vuslateri, yaşadıklarını Instagram hesabından yayınladığı gönderi ile söyledi. Hastane odasından bir paylaşımda bulunan oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

“Covid-19, 3. gün ve dün burnumu birazcık açsın diye içine kekik yağı döktüğüm bir tencere kaynar suyu belimden aşağı foş diye dökerek, İstanbul’u çığlıklarımla ayağa kaldırdım.


Kök hücre tedavisi ile kısa zamanda sağlığıma kavuşacağım. Mükemmel projemden 10 gün daha uzaktayım fakat inanıyorum ki bu da geçecek. Neler neler geçmedi ki…

Cihangir’im, köpeklerim, sokak kedilerim size emanet birkaç gün. Sedasyonu almadan ilkin son cümlem şuydu; ‘Cissy’nin ilaçları…

Covid, daha iyi. ‘Abla sana olanlar olmuş, biz çok tutmayalım’ şeklinde davranıyor dünden beri. Her dakika benimle ilgilenen sıhhat personellerini uykumda dahi alkışlıyorum burada. Gene hayatımı kurtardınız, var olunuz!

Gözlerim azıcık şişti doğal. Şuraya bir ‘Seni seviyorum Gonca’ yazarsanız oh ne ala! Sıhhat! En önemlisi sıhhat… Gerisi gelir…”

Vuslateri’nin paylaşımına Bengü, Sibel Arna, Hayko Cepkin, Emre Altuğ, Funda Arar, Ece Yörenç, Murat Dalkılıç, Defne Samyeli ve Demet Şener şeklinde birçok Meşhur isimden geçmiş olsun yorumları yağdı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *