Kurtuluş coşkusunda Ece Mumay konseri

Manisa‘nın Salihli kazasının düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla Salihli Belediyesi, Tecim Borsası, Ziraat Odası ve hususi bir bankanın işbirliğinde düzenlenen “Kurtuluş Günü 2. Kuru Üzüm Şenliği ve Tarım Festivali” etkinliklerinin ikinci gününde pop müziğin sevilen sanatçısı Ece Mumay, Salihli’de hayranlarıyla buluştu. Ece Mumay‘ın söylediği birbirinden güzel şarkılara genç fanatikleri da birlikte rol aldı.

Gümüşçayı Dinlenme Alanında gerçekleşen kurtuluş günü etkinliklerinin ikinci gününde sahne alan Ece Mumay, konser alanını dolduran binlerce hayranına unutulmaz anlamış olur yaşattı. Genç sanatçı, söylediği şarkılar ve performansıyla büyük alkış aldı.

Gençler, 2 saat devam eden konser süresince Ece Mumay‘ın seslendirdiği tüm şarkılara birlikte rol aldı. Salihli’yi ve yemyeşil konser alanını fazlaca beğendiğini ifade eden Ece Mumay, tüm şarkılarda kendisine birlikte rol alan gençlere ve Salihlililer ile buluşturan Belediye Başkanı Parlak zeka Kayda’ya teşekkür etti.

Kurtuluş günü etkinliklerinin ilk kısmında Salihli’nin genç kabiliyeti Oğuzhan Öz de sahne aldı.

Emsalsiz yorumu ve kuvvetli sesiyle gençleri coşturan Oğuzhan Öz, söylediği şarkılarla geceye renk kattı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *