Lady Gaga, yepyeni filmindeki rolle ilgili çarpıcı itiraflarda bulunmuş oldu

Ridley Scott’un yönetmen koltuğuna oturmuş olduğu, Lady Gaga, Salma Hayek ve Adam Driver’ın başrollerini paylaşmış olduğu House of Gucci emekleri devam ediyor.

Maurizio Gucci’nin ölümünü özetleyen film daha gösterime girmeden ses getirmeye devam ediyor. Ilkin Patrizia Gucci’nin Lady Gaga’nın ya da film ekibinin kendisiyle asla görüşmediğine dair haberler basına yansımıştı. Lady Gaga, Vogue’ye verdiği son röportajda bu duruma bir açıklık getirdi.

Lady Gaga, House of Gucci’ye hazırlanırken gerçek Patrizia Gucci ile asla konuşmadığını itiraf ederken, karakterde bir yıldan fazla vakit geçirdiğini ortaya koyuyor. Vogue’a “Tamamen dürüst ve şeffaf olacağım: Bir buçuk yıl onun gibi yaşadım” dedi.

“Gerçeklikle bağlarımı kaybettim”

Gaga, İtalyan sosyetik Patrizia Gucci rolünü üstlenirken o denli derine indiğini ve gerçeklikle bağını kaybetmeye başladığını deklare etti. Gaga, “Üzerinde çalışmaya başlayalı üç yıl oldu ve tamamen dürüst ve şeffaf olacağım: Dokuz ay boyunca onun aksanıyla konuştum” dedi.

Gaga sözlerine şu şekilde devam etti: “Çekimlerin sonlarına doğru bir noktada psikolojik bir zorluk yaşadım. Ya otel odamda, Reggiani gibi yaşıyor ve konuşuyordum ya da sette onun gibi yaşıyor ve konuşuyordum. Bir gün şapkamla İtalya’da yürüyüşe çıktığımı hatırlıyorum. Yaklaşık iki aydır yürüyüş yapmamıştım ve panikledim. Bir film setinde olduğumu sanıyordum.”

Gaga saçlarını Reggiani’ninkiyle uyumlu olacak şekilde boyadı ve bu kadının yolculuğu karşısında büyülendiğini söylemiş oldu: “Patrizia’nın fotoğrafçı olduğuna dair hiçbir kanıtım yok, ama bir egzersiz olarak ve onun hayattaki ilgilerini keşfederek fotoğrafçı olabileceğimi düşündüm, bu yüzden gittiğim her yere bas-çek fotoğraf makinemi götürdüm. Patrizia’nın güzel şeyleri sevdiğini fark ettim. Bir şey güzel değilse, onu sildim. Bu kadının yolculuğu beni büyüledi.”

Kara Dul olarak da malum Patrizia Gucci, eski kocası Maurizio Gucci’yi öldüren tetikçiyi işe almaktan suçlu bulunmuş ve 29 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Patrizia Gucci, daha ilkin mart ayında, Gaga’nın görevi canlandırmadan ilkin kendisiyle tanışmadığı için rahatsız hissettiğini söylemişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *