Laurent Duffier, L’Oréal Orta Doğu Bölgesi’nin CEO’su olarak atandı

L’Oréal Grup’ta üst düzey atama gerçekleşti. Laurent Duffier, L’Oréal Orta Doğu Bölgesi’nin yepyeni CEO’su olarak atandı. Bölge’nin merkezi olan Dubai’de görevini sürdürecek olan Laurent Duffier, bölgedeki 7 ülkede L’Oréal Grup’un bütün organizasyonuna liderlik edecek.

24 senedir L’Oréal Grup bünyesinde çalışmalarını sürdüren Laurent Duffier, Nisan 2018’den bu yana L’Oréal Türkiye Genel Müdürü olarak vazife yapıyordu. Duffier’nin liderliğinde L’Oréal Türkiye, e-ticaret ve Dermo Kozmetik kanallarında mühim kilometre taşlarına imza attı ve hem de sürdürülebilirlik, dijital ve bayanların güçlendirilmesi alanlarında pozitif tesir yaratan kuvvetli proje ve iş birlikleri gerçekleştirmiş oldu.

Dubai’deki ilk deneyimini 2011’den 2015’e kadar Tüketici Ürünleri Divizyonu Genel Müdürü olarak gerçekleştiren Laurent Duffier, kariyer geçmişi ve kuvvetli sanayi uzmanlığı ile L’Oréal Grup‘un Körfez Ülkeleri’ne dair gelecek hedefleri doğrultusunda ideal bir önder olarak öne çıktı.

Laurent Duffier, tüketicilerin gerekseme ve beklentilerine olan duyarlılığı, değişik kanallarda, değişik ülkelerde ve kategorilerde güzellik mevzusundaki deneyimi, Grup’un markaları hakkında derin bilgisi ve ekipleri birleştirme ve etkileşim kurma becerisi ile L’Oréal Grup’un mühim bölgelerinden önde gelen ve ekonomik büyüklüğü ile öne çıkan Körfez Bölgesi’ndeki bütün strateji ve operasyonlardan görevli olacak.

Laurent Duffier, Türkiye’deki deneyimi aleyhinde şunları söylemiş oldu:

“Zorluklar ne olursa olsun, geçtiğimiz 3,5 yılda “Herkes İçin Güzellik” misyonumuzu Türkiye’ye getirme görevimizi yerine getirmekten oldukça büyük bir keyif aldım. Beraber emek harcama ayrılacalığına haiz olduğum son aşama yetenekli ekiplere ve hem de bütün paydaşlarımıza, iş ortaklarımıza içtenlikle teşekkür ediyorum. Kesinlikle unutamayacağım mükemmel bir edinim oldu ve L’Oreal Türkiye ekiplerine önümüzdeki seneler için en iyi dileklerimi sunuyorum zira bu görkemli pazarın gelişme potansiyeli hala devasa yükseklikte.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *