Mahmut Tuncer’den flaş İbo Show itirafı! İbrahim Tatlıses aleyhinde ilk kez konuştu!

Uğramış olduğu silahlı saldırının arkasından uzun bir tedavi süreci geçiren Meşhur türkücü İbrahim Tatlıses, 9 yıl ara verdiği İbo Show’la ekranlara görkemli bir dönüş yapmıştı. Mahmut Tuncer‘in İbo Show‘a katılıp katılmayacağı ve ikili içinde yaşanmış olan küslükteki son durum merak mevzusu oldu.

Geçtiğimiz gün katılmış olduğu bir programda çarpıcı açıklamalarda bulunan Mahmut Tuncer, İbrahim Tatlıses aleyhinde ilk kez konuştu.

Sıkı dost olan Mahmut Tuncer ve İbrahim Tatlıses seneler ilkin küsmüştü. Aralarında ne geçtiğine dair izahat yapmayan ve sessiz kalan ikiliden Mahmut Tuncer, eski dostu aleyhinde ilk kez konuştu.

‘Bir ihtimal çağırdı, ben gitmedim’

Erol Köse’nin sordurulmuş olduğu ‘İbo Show’a gider misin?’ sorusuna ‘Baş tacı. Bizlere emeği çoktur. Saygımız, sevgimiz sonsuz fakat beni çağırırsa gitmem. Bir ihtimal çağırdı, ben gitmedim’ yanıtını veren Mahmut Tuncer kafaları karıştırdı.

Tuncer, ondan sonra ise Söylemezsem Olmaz’a katıldı. Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali, Mahmut Tuncer’e “Hem bir izleyici olarak hem meslektaş olarak İbrahim Tatlıses’in şu an televizyonda olmasını nasıl buluyorsun?” sorusunu sordu.

Bu probleminin arkasından Meşhur türkücü, “İyi buluyorum ama baştan pazarlık edeyim, ben şu anda görüşmüyorum ve konuşmuyorum. Her şeyden önce yapmış olduğu program kendisi için moral olarak çok iyi!” sözlerini dile getirdi.

‘Ben fazlaca kırıldım’

İbo Show programını kimi zaman izlediğini dile getiren Mahmut Tuncer, “Fazla seyretmiyorum çünkü maçlar başlıyor. Evde de seyrediyorlar. Küs olsak da severiz. Ama biz şu anda görüşmüyoruz!” dedi.

Programın sunucusu Seren Serengil ise, “Görüşürsünüz!” ifadelerine yer verdi. Fakat Tuncer, “Yok yok görüşmeyiz…” dedi.

İbrahim Tatlıses aleyhinde yapmış olduğu açıklamalar devam eden Mahmut Tuncer şu ifadeleri kullandı:

“Ben çok kırıldım, ben daha önce hastanede ufak bir ameliyat geçirdim. Biz, kendisi hastanedeyken 15 gün hastaneden çıkmadık. Ben mesela ameliyat oldum, kendisinin duymasını istemem fakat duymuş. Duyan bir adam arar der ki, geçmiş olsun der!”



Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *