MasterChef Dilara Başaran ile Sergen Itina aşk mı yaşıyor? İddialara son noktayı koydu!

MasterChef Türkiye‘den 5. olarak ayrılan Dilara Başaran, bir takipçisinden gelen ”Sergen’le sevgili misiniz?” sorusuna cevap verdi.

”Sevgili değiliz, üzgünüm”

MasterChef Türkiye 2021 sezonunun son hanım yarışmacısı olan Dilara Başaran, Instagram üstünden takipçileriyle soru-cevap etkinliği gerçekleştirmiş oldu.

Sergen Itina ile aşk yaşamış olduğu yönündeki iddialar aleyhinde konuşan Başaran, ”Bu sual o denli fazla geliyor ki… 100 sorudan 99’u ‘Sergen’le sevgili misiniz?’ Hayır, Sergen benim fazlaca yakın dostum. Oldukca seviyorum onu fakat sevgili değiliz. Üzgünüm…” ifadelerini kullandı.

”Iyi mi yanıt vereyim Tanrı’ınızı seviyorsanız”

”Milhan’la sevgili misiniz?” sorusuna da cevap veren Başaran, ”Bu soruya iyi mi yanıt vereyim Tanrı’ınızı seviyorsanız! Ben yarışmaya başladığımdan beri beraberce bir haberim çıktı. Anlıyorum, insanoğlu bu şekilde olsun istiyor fakat Milhan benim kardeşim şeklinde” diyerek MasterChef’te herhangi biriyle aşk yaşamadığını dile getirdi.

”Eleştiriye açığım”

Yarışmada sergilediği agresif tavırlar sebebiyle eleştirilerin odağında yer edinen Dilara Başaran, ”Kimin benim hakkımdaki görüşlerini değiştirebilirim ki? Aslına bakarsan hepimiz beni sevseydi, o düzmece olurdu. Saygısızlık boyutuna ulaşmadığı sürece eleştiriye açığım. Benim için sorun değil” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *