Masterchef Emre yarışmadan mı çekildi? Sır benzer biçimde gizlenen hastalığı açıklandı!

Masterchef eleme gününde Emre Büber yarışmaya veda etti. Yarışmanın başlarında gösterdiği performansla şeflerin takdirini kazanan Emre Büber, haftalar geçtikçe performansını düşürdü. Hepimiz bu düşüşün nedenini merak ediyordu.

Ortaya atılan ilk iddia sevgilisi olduğu iddia edilen Iraz Altıntaş‘ın kıskançlık krizlerine girmiş olduğu ve bu yüzden kafasını toplayamadığıydı. Sadece işin aslı bambaşka çıktı.

Emre Büber‘in ağır bir hastalıkla savaşım etmiş olduğu ve bu yüzden elenerek gitmek istediği iddia edildi.

Toplumsal medya fenomeni Ata Benli, Youtube kanalında garip iddiaları dile getirdi. Ortaya atılan iddialara gore Emre Büber‘e ‘parkinson’ teşhisi kondu. Benli iddialarında şu ifadelere yer verildi:

Verdiği kiloları hatırlattı

“Emre yarışmada tam tamına 9 kilo verdi. Bir ihtimal biliyorsunuz ki, Emre’nin hastalığı var. Bu azca bir sayı değil. Boyun ve geniz bölgesinden verdiği kilolara dikkat ederseniz görebilirsiniz. Emre’nin Konya çekimlerinde ailesinin yanına gittiğini ilk ben duyurdum bunun sebebi ise hastalığının tedavisi için ailesiyle görüşmesiydi.

Bu hastalıkla savaşım etmek istiyorsa yarışmadan çekilmek zorunda. Bu sebeple her gün bu hastalıkla savaşım edip tedavi olacak. Dostlar Emre’nin hastalığı Parkinson. Parkinson hastalığını bir ihtimal biliyorsunuz ki; sinir hastalığıdır. El titremesi, konuşmada tutukluk, hızla zayıflama bunların emaresidir.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *