MasterChef ikinci dokunulmazlığı kim kazanmıştır? İşte o yarışmacı…

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna‘nın jüri üyelikleri yapmış olduğu MasterChef Türkiye‘de haftanın yepyeni takımları ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. 27 Ekim Çarşamba MasterChef yepyeni bölümde Doğu Anadolu mutfağından yemekler yapılarak dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ekip, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Peşinden ise haftanın 3. ve 4. eleme adayları belli oldu.

Masterchef’te dokunulmazlığı hangi ekip kazanmıştır?

MasterChef‘te kırmızı ve mavi takımlar haftanın 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Günün menüsünde löbik çorbası, ciğer taplaması, elmalı köfte, tavuk şorva ve sarığıburma tatlısı yer aldı. Süre sonunda Meşhur şefler tadım yapmış oldu. Şeflerin ortak kararıyla dokunulmazlığı kazanan kırmızı ekip oldu.


Masterchef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazanmıştır?

MasterChef 2021’de dokunulmazlığı kaybeden mavi takımın yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyunu için bir kez daha mutfağa girdi.

Ana ürün olarak beyin verilen oyunda yaratıcı bir yiyecek için 40 dakika süre belirlendi. Süre sonunda şefler, hazırlanan yemeklerin tadımı yapmış oldu. Öne çağırdıkları adlar Tahsin, Burcu ve Safanur oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ise Tahsin oldu.


Eleme adayları kimler oldu?

MasterChef’ta haftanın ilk bireysel dokunulmazlığını kazanan Safanur, eleme talibi olarak Araz’ı belirlemişti.


Konseyde meydana getirilen oylamada ise adı en fazlaca yazılan Hasan, haftanın ikinci eleme talibi olmuştu.


MasterChef’te 27 Ekim Çarşamba akşamı bireysel dokunulmazlığı kazanan Tahsin oldu. Tahsin’in potaya gönderilmiş olduğu isim Ateş, bu haftanın üçüncü eleme talibi oldu.


Mavi takımdaki oylama sonucunda ise adı en fazla yazılan Mert, haftanın dördüncü eleme talibi oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *