MasterChef Sergen Itina ile Dilara Başaran, aşk mı yaşıyor? Beklenen paylaşım geldi!

TV8‘de ekranlara getirilen MasterChef 2021‘in öne çıkan yarışmacılarından Dilara Başaran ve Sergen Itina içinde yarışma esnasında bir aşk doğduğu iddiası toplumsal medyayı salladı.

Elenen MasterChef 2021 yarışmacılarından Tunahan Ak‘ın, toplumsal medyada bir sayfada Sergen-Dilara içinde aşk yaşandığına ilişkin paylaşılan bir gönderiyi beğenmesi bu iddiaları daha da kuvvetlendirdi.

MasterChef eski yarışmacısı Tunahan Ak‘ın, aşk iddiasını ortaya atan Instagram gönderisini beğenmesi ve sonrasında beğeniyi geri alması ise kafaları karıştırmıştı. İkilinin gözlerden uzak bir halde beraberlik yaşamış olduğu öne sürülmüştü.

Bu iddia sonrası gözler Dilara Başaran ve Sergen Itina‘in yapacağı açıklamaya çevrilmişti. MasterChef Türkiye yarışmacıları Dilara Başaran ve Sergen Itina‘in aşk yaşamış olduğu iddiası, duyanları şaşkına çevirmişti. İkiliden mevzuya dair beklenen adım sonunda geldi.

TV8’in iddialı yarışma programı MasterChef Türkiye, final kısmına doğru adım adım aşama kaydediyor. Yarışmanın dün akşam gösterilen kısmında MasterChef Türkiye hayalleri sonlanan isim Dilara Başaran oldu. Sergen Itina, yarışmadan elenen Dilara Başaran‘a veda paylaşımında bulunmuş oldu.

”Kardeşim gibiydin”

Sergen Itina, Dilara Başaran‘a veda etmiş olduğu paylaşımında ”Yolun açık olsun. Kardeşim gibiydin. İyi bir insan bulunduğunu hepimiz oldukca iyi biliyor. Her şey gönlünce olsun” ifadelerini kullandı.

Itina’in ”Kardeşim gibiydin” cümlesi, gündemi sarsan aşk iddialarının aslı astarı olmayan bulunduğunu ortaya koydu.

HaberHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *