MasterChef’te büyük talihsizlik! Dilara gözyaşlarına boğuldu!

16 Aralık akşamı 136’ncı bölümüyle ekranlara gelen MasterChef’te haftanın son ekip oyunu oynandı. Düzce’de meydana gelen oyunda, bölgenin bölgesel yiyecekleri konuklara ikram edildi.

Kazanan ekip belli oldu

Jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın üstlendiği yarışmada; Düzce yiyeceklerini rakibine bakılırsa daha leziz meydana getiren mavi ekip, üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanmıştır.

Böylece son oyunu 20-15 skorla kazanan mavi ekip, haftayı 2-1 yenik kapattı. Bu kez yenilen kırmızı ekip ise bireysel dokunulmazlık için bir kez daha mutfağa girdi.

Bireysel dokunulmazlıkta olağanüstü savaşım

Bireysel dokunulmazlığı kazanmak için savaşım eden kırmızı ekip yarışmacıları, en yaratıcı ve en leziz tabağı çıkarmak için ter döktü.

Dilara’nın şanssızlığı

Sıfır atık projesi kapsamında kendilerine verilen ürünleri değerlendiren Sergen, Tahsin, Dilara ve Eren’den; Dilara oyunun bitmesine dakikalar kala büyük bir talihsizlik yaşadı.


Gözyaşlarını tutamadı

Fırına attığı etini almak için bez kullanan Dilara, sarkan ucun kapağa sıkıştığını fark etmeyip kapattı. Haliyle elindeki küçük tepsinin dengesini sağlayamayan Dilara’nın etleri yere düştü. Morali bozulan ve gözyaşlarına boğulan yarışmacı, tam pes edeceği anda toparladı.


Gene bir tabak çıkardı

Boş tabakla jürinin karşısına gitmek istemeyen Dilara, arkadaşlarının ve şeflerin de desteğiyle üç dakika kala dolaptan almış olduğu et bonfile ile bir şeyler halletmeye çalıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *