MasterChef’te duygusal anlamış olur! O yarışmacı gözyaşlarına boğuldu! İşte sebebi…

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna‘nın jüri üyelikleri yapmış olduğu MasterChef Türkiye‘de haftanın yepyeni takımları ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. 5 Ekim Salı MasterChef yepyeni bölümde dokunulmazlık oyununda mantı çeşitleri yapılmış oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ekip, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Arkasından ise haftanın ilk eleme adayları belli oldu.

Masterchef’te dokunulmazlığı hangi ekip kazanmıştır?

MasterChef Türkiye’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Oyun öncesinde iki takımın yarışmacıları, düellodaki rakibini ve yapacağı mantı türünü belirlendi.

Düello şeklinde oynanan oyunda yarışmacılar, 8 çeşit mantı yaparak yarıştı. Şeflerin tadımları sonrasında ise mavi ekip 5-3’lük skorla dokunulmazlık oyununu kazanan taraf oldu.

Masterchef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazanmıştır?

MasterChef’in yedinci haftasında ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı ekip oldu. Bundan nedeniyle kırmızı ekip yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi.

Bu oyunda yarışmacılara ana ürün olarak ananas verildi. Yaratıcı bir yiyecek yapmaları için 40 dakika süre verildi. Süre sonunda şefler, tehlikeli sonuç tadımı yapmış oldu. Gecenin en başarı göstermiş adları Tahsin, Dilara ve Pelin oldu. Şefler, gecenin en iyi tabağını çıkaran ve bireysel dokunulmazlığı kazananın Dilara bulunduğunu deklare etti.

Eleme adayları kimler oldu?

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Dilara’nın eleme potasına gönderilmiş olduğu Tahsin, haftanın ilk eleme talibi oldu. Sonrasında dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımın konseyi toplandı. En oldukca adı yazılan Azize haftanın ikinci eleme talibi oldu. Elemeye kalan Azize ekip arkadaşlarına tepki gösterdi. Duygusal anlamış olur yaşayan yarışmacı gözyaşlarına boğuldu.

MasterChef AzizeHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *