MasterChef’te ilk 3’e kalan adlar belli oldu

Mehmet Yalçınaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu‘nun jüri üyeliklerini yapmış olduğu MasterChef Türkiye’de finale gelindi. MasterChef‘te aylardır devam eden maraton 15 Ocak Cuma akşamı büyük finalle noktalanacak. MasterChef Türkiye’de Eren’in ilk 3’e adını yazdırmasının arkasından Sergen, Tahsin ve Hasan içinde müthiş bir savaşım yaşandı. Oyunlarda en fazla puanı alarak ilk 3’e kalan ikinci isim belli oldu.

Masterchef’te ilk üçe kalan ikinci isim kim oldu?

Finale oldukca azca bir vakit kala heyecanın artmaya devam etmiş olduğu MasterChef Türkiye’de coşku seviyesi yüksek bir savaşım yaşandı. Çeyrek finalde Tahsin, Sergen ve Hasan ilk 3’e kalabilmek için sıkıntılı bir savaşım sergiledi. İlk turda üç isim de steak tartar yemeğini çıkardı ve tadımın arkasından Sergen 18, Hasan ve Tahsin ise 17 puan aldı.

Haber

İkinci oyunda ise yarışmacılar biberler konseptinde bir şef tabağı çıkardı. Sergen ve Tahsin 38 puanda kaldı ve Hasan ise 39 puan aldı.

Haber

Kazananı son oyun belirledi

Üçüncü tabak ise kazananı belirledi. 3 MasterChef talibi, Somer Sivrioğlu‘nun tarifi olan ‘Ben saksı değilim’ yemeğini yaparak yarıştı. Hasan’ın yemeği pişmedi ve jüri en düşük puanı vermiş oldu.

Haber

Oynanan etaplar sonrasında ise şeflerden en fazla puanı alarak MasterChef’te ilk 3’e kalmayı başaran isim Tahsin oldu.

HaberHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *