MasterChef’te kazanan isim belli oldu! İşte o yarışmacı…

Meşhur şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna‘nın jüri üyelikleri yapmış olduğu MasterChef Türkiye‘nin 6. haftasının ilk gününde kaptanlık oyunu oynandı. MasterChef’in 27 Eylül Pazartesi kısmında yarışmacılar, mavi ekip kaptanı olmak için mutfağa girdi.

MasterChef son bölümde yarışmacılar içinde en iyi şekilde menemeni meydana getiren şahıs, mavi ekip kaptanı oldu ve rakibi kırmızı ekip kaptanını seçti. Sonrasında kaptanlar, sırasıyla yarışmacı seçimi yaparak ekip kadrolarını oluşturdu.

Masterchef’te kaptanlık oyununu kim kazanmıştır?

MasterChef 78. kısmında yarışmacılar, mutfağa girdi ve kaptanlık oyununda karşı karşıya geldi. Bireysel olarak oynadıkları oyunda mavi ekip kaptanı olmak için günün en iyi menemenini yapmak için uğraştılar. Şefler, yarışmacılar dörderli gruplara ayırdı. İlk dörtlü grup başladıktan beş dakika sonrasında ikinci grup başladı. Her grup bu şekilde önceki gruptan beşer dakika sonrasında menemeni halletmeye başladı.

Süresi biten grupların hazırladığı yemekler, anında tadımı yapılmış oldu. Böylece bütün grupların tadımı yapıldıktan sonrasında şefler, en başarıya ulaşmış dört adı deklare etti. Buna gore kaptanlık oyununda finale kalan adlar Eren, Burcu, Tahsin ve Araz oldu. Araz dördüncü, Eren üçüncü olurken MasterChef’te kaptanlık oyununu kazanan Tahsin, mavi ekip kaptanı oldu.

Kırmızı ekip kaptanı kim oldu?

MasterChef 2021’de kaptanlık oyunu sonrasında bu haftanın mavi ekip kaptanı belli oldu. Mavi ekip kaptanı Tahsin, kırmızı ekip kaptanı olmasını istediği kişinin Burcu bulunduğunu deklare etti.


Masterchef’te ekip kadroları iyi mi oluştu?

MasterChef’in beşinci haftasında kaptanlık oyunu sonrasında kaptanlar belli oldu. İki kaptan, yarışmacıları seçerek haftayı kayıpsız kapatmak için kuvvetli bir ekip yapmaya çalıştı. Tahsin’in kaptan olduğu mavi takımda Hasan, Eren, Sergen, Dilara, Mert, Azize ve Pelin yer aldı.

Kaptanlığını Burcu’nun yapmış olduğu kırmızı ekip ekibi ise Araz, Şükrü, Emre, Mustafa, Milhan, Safanur ve Ateş’ten oluştu.


Kaptanlar düellosunu kim kazanmıştır?

MasterChef’te son olarak ekrana kaptanlar düellosu geldi. Mavi ekip kaptanı ve kırmızı ekip kaptanı, haftanın ilk ekip oyununda verilecek pozitif yanları kazanmak için mutfağa girdi.

Ekip arkadaşlarının yukarıdan destek vereceği kaptanlar, şeflerin istediği yemeği en iyi şekilde halletmeye çalıştı. Düellonun mevzusu İzmir bombası idi. Şefler, 30 dakikada onar tane İzmir bombası yapmalarını istedi. Kazanan kaptanı, şeflerin yapacağı tadım belirledi. Bu hafta kaptanlar düellosunu kazanan isim Tahsin oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *