Masumiyet dizisi setini durduran vaka! Hülya Avşar’ın tokadı hastanelik etti!

Meşhur oyuncu Hülya Avşar, FOX ekranlarında başrolünü oynadığı ‘Masumiyet‘ dizisinde senaryo gereği Ertuğrul Postoğlu‘na attığı tokatta hızını alamayınca olanlar oldu.

Avşar’ın tokadının arkasından Ertuğrul Postoğlu‘nun çene kemiği çıktı. Acı içinde kıvranan 54 yaşındaki oyuncu, derhal hastaneye kaldırıldı.

Rol arkadaşından onlarca defa özür dileyen Hülya Avşar, meslektaşını, kuzeni Dr. Erol Avşar‘ın çalmış olduğu Bilimsel niteliği olan Hospital‘a götürdü.

Milliyet’ten Ümit Ünver’in haberine gore; hastanede tedavisi meydana getirilen Ertuğrul Postoğlu, birkaç gün sonrasında sete dönebilecek. Vakadan sonrasında ‘Masumiyet‘ seti mecburen durmak mecburiyetinde bırakıldı.

“Deniz’in günahını alıyorlar”

Hülya Avşar, aynı dizide rol almış olduğu Deniz Çakır’ın sette makyöz ile münakaşa yaşamış olduğu ve karavan krizi çıkardığı yönündeki haberler aleyhinde konuşmuştu:

“Yok canım Deniz dünyada tanıdığım en tatlı insanlardan bir tanesi. Bizim daha önce bir çalışmışlığımız var ve oradan biliyorum. Böyle bir hali tavrı olsaydı o zamandan bilirdim. Öyle bir şey yok. Deniz’in çok günahını alıyorlar. Çok iyi oyuncu.”

“Şimdi daha iyiyiz”

Deniz Çakır’ın 17 yıl ilkin ‘Hanım İsterse’ setindeki çektirdikleri fotoğrafı toplumsal medyada paylaşmasına Avşar, “Vallahi bize şimdi daha iyiymişiz gibi geliyor. O neymiş öyle papağan gibiymişiz” yorumunu yapmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *