Masumlar Apartmanı’na damga vuran final sahnesi! Bir ilke imza atan Safiye, herkesi şaşırttı!

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar‘ın yer almış olduğu Masumlar Apartmanı 11 Mayıs Salı akşamı yepyeni bölümüyle seyirciyle buluştu.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu‘nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi özetleyen Masumlar Apartmanı‘nın 33. kısmında çarpıcı gelişmeler yaşandı.

Safiye ve Naci sonunda kavuştu

Masumlar Apartmanı son bölümde Naci, Han’ın götürmüş olduğu hastaneden kaçmayı başardı. Han ise Naci’nin her şeyi İnci’ye de anlatacağını düşünerek büyük üzüntü yaşadı. Naci ise uzun bir aradan sonrasında apartmana gelmiş olarak Safiye’nin karşısına çıktı. Naci’yi karşısında gören Safiye gözyaşlarına boğuldu ve bir ilke imza attı.

Safiye asla düşünmeden Naci’ye sarıldı.

Masumlar Apartmanı son bölüm özeti

Han, sonunda Naci’yi doktora götürür sadece asla beklemediği bir durumla karşılaşır ve panikler. Safiye ise evde Okşan’la baş etmeye çalışırken bir taraftan da Anıl’dan öğrendiklerinin şoku içindedir.

Her zamanki benzer biçimde Gülben duruma el atar fakat işler daha da karışır. Han, başına gelecekleri kabullenmiş, artık kaçınılmaz sonu geciktirme derdindedir.

İnci’yle baş başa şehirden birazcık uzaklaşmak ister. Gittikleri yerde İnci’nin söylediği şey ise içinde bulunmuş olduğu çıkmazın karanlığına güneş benzer biçimde doğar.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *