Masumlar Apartmanı’nda Gülben’den Hekim Hanım’a şoke eden Safiye ve Naci itirafı!

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun, Tansel Öngel, Metin Coşkun, Atilla Şendil, Esra Coşkun, Uğur Uzunel, Gizem Katmer ve Komut Özden’in başrolleri paylaşmış olduğu Masumlar Apartmanı, 45. yepyeni bölümüyle 2 Kasım Salı akşamı TRT 1’de ekrana geldi. Masumlar Apartmanı’nın 9 Kasım’da ekrana gelecek olan 46. bölümünden de ilk fragman gösterildi.

Dizinin son kısmına Kırmızı Oda‘nın Hekim Hanım‘ı Meşhur oyuncu Binnur Kaya konuk oldu. Gülben, Hekim Hanım’a giderek yaşamış olduğu sorunlarını söyledi.


“Gizlice evlenelim”

Masumlar Apartmanı son bölüm final sahnesinde ise, ailesinin evlenmesine izin vermediği Esat, Gülben’in karşısına çıkarak durumu deklare etti. Sadece Esat gözyaşları içinde Gülben’e sürpriz bir teklif yapmış oldu. Esat, Han ve İnci şeklinde gizlice evlenmeyi teklif etti.


“Öğrense beni affetmez”

Masumlar Apartmanı‘nın 46. yepyeni bölüm fragmanında ise Gülben, Esat’ın gizli saklı evlilik teklifini kabul ediyor. Sadece Hekim Hanım’a giden Gülben’in Safiye ve Naci itirafı şoke ediyor.

Gülben, “Evlenmemem lazım benim. Ben engel oldum. Belki şimdiye kadar çoktan Naci’yle yuvasını kurmuş ve evlenip gitmiş olacaktı ancak ben izin vermedim. Herkes Han kıskandı ve engel oldu sanıyor. Ama öğrense beni affetmez” sözleri Hekim Hanım’ı da şaşırtıyor.


Masumlar Apartmanı son bölüm özeti

Yaşananlar herkesi derinden sarsar. Safiye’yi, içine düşmüş olduğu derin karanlıktan Naci bile çıkaramaz. Safiye’ye iyi mi yardım edeceğinin derdindeyken Tomris’in getirmiş olduğu bir haber Naci’yi bambaşka bir çıkmaza götürür.

Han, her zamanki şeklinde “kontrol edebileceği” sorunlarla uğraşmaya yönelir ve Rüya’yı üvey babasından korumak için kendi yöntemlerini devreye sokar.

Safiye’nin krizine tanık olan Şennur sonunda Esat’a rest çeker. Gülben, içinde bulunmuş olduğu çıkmazdan kurtulmak için uzun süredir cesaret edemediği o adımı atar.

İyileşmek için psikiyatriste gitme vakti gelmiştir. Gülben’le ailesi içinde kalan Esat ise beklenmedik bir karar vermek zorunda kalır.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *