Mcdodo’dan Bugüne Kadarki En Süratli Veri İletimi

Global mobil aksesuar markası Mcdodo, Türkiye’de ürün gamını genişleterek büyümeye devam ediyor. Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik aygıtları; yenilikçi ve dayanıklı tasarımlarla tüketiciyle sunan Mcdodo bu kez, Thunderbolt 3 veri kablosuyla bugüne kadarki en süratli data transferini vadediyor. Intel’in birkaç yıl ilkin hayata geçirdiği ve devamlı geliştirdiği Thunderbolt teknolojisinin kullanıldığı kablo, 40 Gbps veri aktarım hızına haiz ve 100W’a kadar güç transferine izin veriyor.

2 ekranı tek kabloyla kullanın!

Şimdiye kadarki en süratli bağlantı sistemi olan Thunderbolt 3, ‘daha fazla hız, daha fazla piksel, daha fazla olasılık’ vadediyor. Veri aktarımı, görüntü aktarımı ve güç aktarımı mevzusunda neredeyse çığır açan Thunderbolt teknolojisi, pek fazlaca imkanı aynı anda sunuyor. Kullanıcılarına 4K ekran desteği veren Mcdodo Thunderbolt 3 kablo, iki tane 4K 60Hz ekran yada TV’yi tek bir kabloyla kullanma imkanı sağlıyor. DisplayPort 1.2 tabanlı 2 akış desteğine ve 8 kanala haiz olan Thunderbolt 3, bünyesinde öteki kablolara kıyasla iki kat daha çok video bant genişliği taşıyabiliyor.

30 saniyede aktarma

Apple tarafınca da pek fazlaca üründe etken olarak kullanılan Thunderbolt, benzer bir teknoloji olan USB sistemine bakılırsa fazlaca daha süratli ve güvenli bir aktarım sağlıyor. Thunderbolt 3 destekli bilgisayar portları, 40Gbps veri aktarım hızıyla bundan önceki nesle kıyasla iki kat daha çok hız sunuyor. Öyleki ki, 4K bir filmi Thunderbolt 3 teknolojisi ile 30 saniye içinde aktarma edebiliyorsunuz. Güç aktarımı da Thunderbolt 3 ile beraber artan özelliklerden biri. Thunderbolt 3, 100W’a kadar güç transferine izin veriyor. Bu da, dizüstü bilgisayarları daha süratli şarj etmek anlamına geliyor. Ek olarak dizüstü yada masaüstü bilgisayarlarda bulunan Thunderbolt 3 portları ile şarj edilen cihazlara 15W güç aktarılabiliyor.

Güzel duyu ve dayanıklı tasarım

Çift korumalı ve kusursuz bir parazit önleme özelliğine haiz olan Mcdodo Thunderbolt 3 kablo, yalnız sunmuş olduğu hız ve muhteşem teknolojiyle değil, tasarımıyla da fark yaratıyor. Mcdodo’nun güzel duyu ve dayanıklı kablo tasarımının kullanıldığı Mcdodo Thunderbolt 3, 0.8m uzunluğuyla da benzerlerinden ayrılıyor.

Kurulduğu 2013 yılından bu yana sektörde süratli bir yükseliş gösteren global aksesuar markası Mcdodo, günlük ergonomik kullanım gereksinimlerine bakılırsa ürettiği şarj kabloları, powerbank’ler ve kablosuz şarj cihazlarıyla kısa süre içinde sektörün öncü markası haline geldi. Sunmuş olduğu ürünlerde kullandığı malzemenin kalitesine, tasarımının özgünlüğüne ve ürünlerin işlevsel oluşuna ehemmiyet veren Mcdodo; ihtiyaca yönelik, ekonomik ve inovatif ürünleri tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *