Megan Fox ile Machine Gun Kelly nişanlandı

1 yılı aşkın bir süredir beraber olan Megan Fox ve Machine Gun Kelly, nişanlandı. İlk evliliğini Brian Austin Green ile icra eden 3 çocuk anası 35 yaşındaki Fox, Machine Gun Kelly‘nin önünde diz çökerek kendisine evlenme teklif etmiş olduğu o anlarda çekilen videoyu da toplumsal medya hesabından paylaştı. Fox, bu teklifi beraber gittikleri Porto Riko’da aldı.

‘Onunla evlenmemi istedi’

Fox, mesajına “2020 yılının Temmuz ayında bir banyan ağacının altında oturduk ve büyülü bir şeyler diledik.” diyerek başladı.

Haber

Fox, sözlerini sonrasında da şu şekilde sürdürdü:

“Bu kadar kısa zamanda birlikte yaşayacağımız acıların farkında değildik. İlişkinin bizden talep edeceği fedakarlıklardan haberimiz yoktu. Ama aşktan sarhoş olmuştuk. Her nasılsa bir buçuk yıl cehennemde birlikte yürüdükten ve mümkün olacağını asla hayal etmediğim kadar güldükten sonra onunla evlenmemi istedi.”

Haber

‘Ona evet dedim’

Megan Fox, Machine Gun Kelly‘nin teklifini kabul ettiğini de şu satırlarla duyurdu takipçilerine:

“Ve bundan önceki her yaşamda olduğu gibi ve bunu izleyecek her yaşamda olduğu gibi ona ‘Evet’, dedim.”

Haber

Birbirlerini öpücüklere boğdular

Videoda bir binanın bahçeye oluşturulan merdivenleri önünde görünüyor Megan Fox ile Machine Gun Kelly. Gerçek adı Colson Baker olan Machine Gun Kelly, elinde bir yüzük kutusu tutarak Fox’un önünde diz çöküyor. Bir an sonrasında Fox da onun karşısına diz çöküyor. Sevgilisinin evlilik teklifiyle luktan ne yapacağını şaşıran Fox bu teklifi kabul ediyor. Sonrasında da çift, bu mutlu anı kutlamak için birbirlerini öpücüklere boğuyor.

HaberHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *