Mehmet Ali Erbil, ekranlara dönecek mi? Yürek burkan cevap!

Vizyonun sevilen adı Mehmet Ali Erbil, 2 yıl ilkin evinin banyosunda düşerek hastaneye kaldırıldı.

Senelerdir savaşım etmiş olduğu kaçış sendromu nükseden Meşhur şovmen, aylarca yoğun bakımda tedavi görmüş oldu. Şimdilerde evinde kalan Erbil, Posta’ya verdiği röportajda samimi itiraflarda bulunmuş oldu.

“Tek başıma yerimden kalkıp adım atabiliyorum”

Sıhhat durumundan bahseden Meşhur şovmen, “İnsanın başına her şey gelebiliyor bu dünyada. Böyle bakıyorum. Sebat ediyorum, şükrediyorum. Bu hale gelmem bile bir mucize. ‘Sadece elimi oynatabileyim’ diye dua ediyordum. Şimdi tek başıma ayağa kalkabiliyorum, dört beş adım atıyorum. Dualar çok önemli tabii. Çok sevgi ve dua biriktirmişiz. ‘İyilik yap denize at’ demişler ya. O dualara çok teşekkür ediyorum” diyerek sevenlerine duyduğu minneti göstermiş oldu.

“Vasiyet yazmayı düşündüm”

“Başlarda hastane sürecinde vasiyet yazmayı düşündüm” diyen Erbil, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Sonrasında bana bir psikolog tavsiye ettiler. O bana dedi ki “Ne kimseye bir şey ver, ne sat ne sav. Sen buradan sapasağlam çıkacaksın.” Ondan sonrasında değişti fikrim. Esasen hepsinin yaşamını garantilemişim, evlerini almışım. Fazlası aslına bakarsan extra olacak. Benden sonrasında tufan! (Gülüyor)

“Ekrana dönmek için hazır değilim”

Uzun seneler ekranda program sunuculuğu meydana getiren Mehmet Ali Erbil, “Ekrana geri dönecek misiniz? sorusuna “Fazlaca teklif de geliyor fakat hemen hemen hazır hissetmiyorum. Bakalım, ileriki zamanlarda o da olur inşallah” yanıtını verdi.

“Aşık olma ihtimalim yok”

Aşık olma ihtimalinden bahseden Erbil, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Yok gibi görünüyor. Yeterince deneyimim var, her şeyi tattım. Yeterince ders aldım, ders verdim. Hiç öyle sosyal medyadan flört edeyim kafasında da değilim. Sıkılmışım demek ki.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *