Mehmet Ali Erbil’den şaşırtan itiraf! ‘İki senedir…’

Mehmet Ali Erbil, 18 Ekim 2018’de evinin banyosunda düşmüş ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya niçin olmuştu. Savaşım etmiş olduğu ‘kaçış sendromu’ hastalığı da nüksedince Meşhur şovmen aylarca yoğun bakımda kalmıştı. Artık zor günleri atlatan Erbil, katılmış olduğu programda merak edilenlerini söyledi.

Tekrardan ekranlara döneceğinin sinyalini veren 64 yaşındaki Meşhur şovmen, “Ben aşılarımı oldum. Pazartesi günü test de yaptırdım negatif çıktı. Zaten evden çıkan bir adam değildim, hem de hastayım. Biraz dinleniyorum, yeni sezonda olacak bir şeyler.” dedi.

Tedavi sürecinde pek oldukça dostunun yanında bulunduğunu belirten Erbil, “İbrahim Tatlıses her gün geldi. Sibel Can olsun, Hülya Avşar olsun yalnız bırakmadı” ifadelerini kullandı.

Söylemezsem Olmaz‘ programına konuşan Meşhur şovmen, “Dedim ki ‘karısını aldatan erkek prostat olsun’ prostat olmadığıma göre aldatmadım.” şeklinde komiklik yapmış oldu.

Erbil ek olarak, “En çok denize, suya, havuza girmeyi özledim. Yüzmeyi çok özledim. Aşkı da özledim tabii… Hastalıktan dolayı konsantre olamıyorum. Sanal alemden bir kız arkadaşı buldum, cuma günü buluşacağız.” dedi.

Meşhur şovmen, “Eski eşlerimin hepsi yanımda, hiç gözleri arkada kalmaz. Benim gözlerim arkada kalmaz… Hiç yanlış yapmadılar. Seviliyormuşum, onu bana hissettirmeleri de çok güzel bir şey o duyguyla daha çok bağlanıyorsun hayata. Benim gibi hareketli bir adam sol elini bile kaldıramıyordu. ‘Allah’ım bana sol elimi bahşet de sol elimi kullanayım’ diye dua ediyordum.” şeklinde konuştu.

Tuğba Coşkun ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Ali Sadi ile arasının oldukça iyi bulunduğunu belirten Erbil, “Kaçıp kaçıp geliyor ben de kalıyor. Annesi çok iyi yetiştiriyor. Çocuk yetiştirmek kolay değil.” ifadelerini kullandı.

Hastalığı aleyhinde da konuşan şovmen, “Kaçış sendromu Türkiye’de iki dünyada 30 tane var. Damarlarımdan su kaçıyor. Bir tedavi 40 bin lira 50 bin lira tutuyor. Allah razı olsun devletimizden yardımcı oluyor. Eğer ilaç almazsam ölümcül boyutlara ulaşıyor. İtalya’da bana bu ilacı vermediler pahalı olduğu için… 21 günde bir uygulanıyor.” dedi.

Erbil ek olarak, “İki senedir çok büyük zararım var, birikimlerim de gayrimenkuldü şimdi onlardan da kira gelmiyor. Yeniden başlayacağız çalışmaya…  Ama çok şükür bu zamana kadar hiçbir şeyimi satmadım. Yoksa Serdar gibi olmuştum. Çocuklarımın hepsine birer ev aldım, gelecekleri garanti” diye konuştu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *