Mehmet Erdem ile Vildan Atasever’in evlilik tarihini öne çekmesinin sebebi ortaya çıktı

Ortalama bir senedir beraber olan oyuncu Vildan Atasever ve müzisyen Mehmet Erdem, geçtiğimiz akşam aile içinde kıyılan mütevazı bir nikahla hayatlarını birleştirdi.

Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine bakılırsa, 40 yaşındaki Vildan Atasever ile kendisinden 3 yaş büyük Mehmet Erdem‘in evlilik tarihinin öne çekmesinin sebebi ortaya çıktı.

Bebek bekliyor

Geçtiğimiz günlerde aşklarını evlilikle taçlandıran çiftin; Vildan Atasever hamile olduğundan nikah masasına oturmuş olduğu iddia edildi. İki aylık hamile olduğu konuşulan oyuncunun, geçtiğimiz günlerde görüntülendiği Millet‘taki bir hastaneye bu yüzden gittiği öğrenildi.

Balayına gitmeyecek

Yaz aylarını Bodrum‘da dinlence yaparak geçiren oyuncu ve şarkıcının, hem pandemi hem de doğacak bebek yüzünden balayına da gitmeyeceği söyleniyor.

“Arkadaşlarla daha sonra kutlama yapacağız”

Gümüşsuyu‘nda bulunan bir otelde dünyaevine giren ikiliden Atasever, “Aile içerisinde kutluyoruz. Pandemiden dolayı arkadaş çevremiz katılamadı. Daha sonra onlarla da bir kutlama yapacağız” demişti.

O artık Vildan Atasever Erdem

Vildan Atasever‘in, nikahtan saatler sonrasında 420 bin takip edeni bulunan Instagram hesabını ‘Vildan Atasever Erdem” olarak değiştirmesi dikkat çekmişti.         

Tektaşı dikkat çekmişti

Öte taraftan Vildan Atasever ile Mehmet Erdem, düğünden günler ilkin Millet’ta objektiflere takılmıştı. Güzel oyuncunun tektaş yüzüğü ve alyansı dikkatlerden kaçmamıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *