Melek Mosso’dan arabesk müjdesi – Magazin Mahallesi Müzik

Bodrum Belediyesi’nin yılbaşı etkinlikleri kapsamında sahne alan Melek Mosso, kendisini dinleyenleri adeta mest etti. Melek Mosso’yu dinlemek için Bodrum Belediye Meydanı’na gelenler adım atacak yer bırakmadı. Meydana sığmayan Mosso fanatikleri cadde ve sokakları kapattı.

10 bin şahıs katıldı

10 bin kişinin katılmış olduğu konserde Mosso, sevilen şarkılarını hayranlarıyla paylaştı. Ara sıra eğlendiren, ara sıra ise duygu dolu anlamış olur yaşatan Mosso 3 saat sahnede kaldı. Binlerce şahıs Mosso’nun şarkılarına birlikte rol aldı.

Senfoni orkestrasıyla arabesk projesi yolda

Konser öncesinde gazetecilerin sorularını cevaplayan Melek Mosso, “Pandemide her meslek grubu aynı sıkıntıyı çekti, bizler de çektik. Umarım 2022’de bu sağlıksız günler geride kalır, kaybettiklerimizi, üzüldüklerimizi geri kazanırız” dedi.

Her insanın talep ve dileklerinin gerçekleşmesini temenni eden ve yepyeni projesinden bahseden Mosso, “2022 yılında yeni single’lar gelecek birkaç tane üst üste, ondan sonra da yaz boyunca büyük bir projem var. Melek Mosso senfoni orkestrasıyla arabesk projesi olacak. Bunun haberini ilk defa burada veriyorum” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *