Melinda Gates, Bill Gates’ten 2019’dan beri boşanmayı bekliyormuş

Tüm dünyanın konuşmuş olduğu Melinda Gates ve Bill Gates’in ayrılık sonucu ile ilgili yepyeni iddialar ortaya çıktı.

Wall Street Journal gazetesi, 56 yaşındaki Melinda Gates’in 2019 yılından beri değişik şirketlerden ayrılma avukatlarıyla temas halinde bulunduğunu yazdı.

Gazete, Gates’in bilhassa ABD’li insan kaçakçısı ve cinsel hücum suçlarından yargı giyen Jeffrey Epstein ile Bill Gates’in görüşmesinden nedeniyle hastalık duyduğunu yazdı. Geçen yıllarda rahatsız etme, saldırı ve insan ticareti benzer biçimde suçlardan yargı giyen Epstein, kalmış olduğu cezaevinde intihar etmişti.

130 milyar dolarlık servete haiz çift 27 senelik evliliklerini, “Geri dönülemez derecede bozulduğu” sebebi öne sürülerek geçen hafta bitirme sonucu almıştı.

Bill Gates ile Epstein’in 2011’den beri tanıştığı ve ikilinin sık sık görüştüğü belirtilirken Melinda Gates’in bu görüşmelerden hastalık duyduğu aktarılmıştı.

Epstein’ın evinde kaldı

New York Times, 2019’da Gates ve Epstein’ın sık sık görüştüğünü ve Gates’in Epstein’ın New York’taki evinde kaldığını da yazmıştı. Gates ve Epstein’in yardım ve hayır işleri için sık sık görüştüğü belirtilirken, Melinda Gates’in de eşini sık sık uyardığı aktarılmıştı.

Epstein’ın yargı giymesinin arkasından Bill Gates, sözcüsü vasıtasıyla bu şahısla bağlantı kurduğu için mutsuz bulunduğunu söylemişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *