Melis Severcan ile Canset Yavuz evliliğe ilk adımını attı

İstanbul Four Seasons Hotel’degerçekleşen düğünde Volkan Severcan’ın uzun seneler rol almış olduğu “Çocuklar Duymasın” dizisi ekibinden fazlaca sayıda katılım sağlanırken sanat dünyasından da Nilgün Belgün, Erhan Yazıcıoğlu, Şebnem Özinal, Göksel Kortay şeklinde birçok ünlüisim de genç çifti yalnız bırakmadı.Gelinin nikah şahitliğini ise Tamer Karadağlı üstlendi.

Şahitlerin ve davetlilerin huzurunda Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat tarafınca kıyılan genç çiftin nikahında heyecanlı anlamış olur yaşandı. Yazın ilk görkemli düğünü, İstanbul Boğazı’nı karşılayan görünüm eşliğindeyaklaşık 450 davetli iştirakı ile gerçekleşti.

Vakko Millanova imzalı gelinlik tasarımı ile Melis Severcan davetlilerin beğenisini topladı. Lavin Event’in üstlendiği görkemli organizasyonun yarattığı ambiyans, düğün çiftine ve davetlilere unutulmaz bir merasim sundu.

Bir ömre “Evet” dediler

Nikah öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Melis Severcan ve Canset Yavuz, “Tek bir şey söylemek istiyoruz. Çok mutluyuz ve birbirimizi çok seviyoruz.”ifadeleriyle heyecanlarını ve mutluluklarını paylaştı.

Kızlarının heyecanını paylaştılar

Volkan Severcan ve Müge Severcan kızlarının mutluluğunu paylaşarak “Bir kızımız vardı şimdi bir de oğlumuz oldu, böyle güzel bir aile ile hayatımızı birleştirdiğimiz için çok şanslıyız.” ifadelerini dile getirdi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *