Melisa Şenolsun ile Ekin Mert Daymaz aşk mı yaşıyor?

Ekin Mert Daymaz‘ın, geçtiğimiz aylarda Meşhur işletmeci Ümit Evirgen‘le olan ilişkisini noktalayan Melisa Şenolsun‘la yepyeni bir aşka yelken açmış olduğu iddia edildi.

Bir dönem Hande Erçel, Melisa Döngel ve Eliz Sakuçoğlu benzer biçimde Meşhur isimlerle aşk yaşayan Daymaz ile Şenolsun’un, geçtiğimiz günlerde Cihangir‘de beraber eğlenilmiş olduğu öne sürüldü.

Takvim gazetesinden Doğan Harp’ın haberine bakılırsa; gece geç saatlerde sokakta sarmaş dolaş yürüyen Daymaz ve Şenolsun’u görenler şaştı kaldı.

İddiaya bakılırsa; 2019 senesinde güzel oyuncu Melisa Döngel‘le fırtınalı bir aşk yaşayan Ekin Mert Daymaz‘ın kalbinde ikinci Melisa periyodu başlamış oldu.

Mesajlar bitirmişti!

Son olarak işletmeci Ümit Evirgen‘le beraber olan Melisa Şenolsun’un, “çapkın işletmecinin eski sevgilisi Tuba Büyüküstün’e attığı mesajları yakalayınca ilişkisini sonlandırdığı” haberleri çıkmıştı.

“Kalıcı mutluluk diye bir şey yok”

Geçtiğimiz günlerde Elle dergisine konuşan Şenolsun, çarpıcı açıklamalar yapmıştı:

“Aşkın dengeni sarsmak üzerine kurulu olduğu sanrısından ibaret olmadığını ve gerçek aşkın seni oluşunun en iyi haline taşımana yardım ettiğini düşünüyorum. Kalıcı mutluluk diye bir şey yok bence. Mutluluk anlardan ibaret ve bunun sayısını arttırabilmek de anda kalmayı arttırmakla mümkün. Bana göre an olduğu haliyle güzel. Aile ilişkilerim beni ben yapan unsurlar. Ailem benim en büyük destekçim. Bu da hayatta bana çok büyük bir güven ve konfor sağlıyor. Çok sık rüya görürüm. Hayal kurmanın da ruhu beslediğini düşünüyorum.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *