Melisa Şenolsun ile Onur Güvenatam aşk mı yaşıyor?

Tuba Büyüküstün birlikteliğiyle medyatik olan işletmeci Ümit Evirgen‘le evliliğin eşiğinden dönen Melisa Şenolsun‘un, yepyeni bir aşka yelken açmış olduğu iddia edildi.   

25 yaşındaki oyuncunun, başrolünde yer almış olduğu, dijital platformda gösterilen ‘Atiye‘ dizisinin yapımcısı Onur Güvenatam‘la sevgili olduğu öğrenildi.

İlişkilerini herkesten gizleyen ikili, İstanbul’da gazetecilerin uğramadığı mekanlara gidiyor. Şenolsun’un, son olarak Güvenatam’ın dizisi ‘Masumlar Apartmanı‘na iştirak etmesi ise aşk söylentilerini kuvvetlendirdi.

Serenay’dan Ümit Evirgen izahı

Öte taraftan Ümit Evirgen ile yepyeni bir aşka yelken açmış olduğu iddia edilen Serenay Sarıkaya, Magazin muhabirlerinin, “Hayırlı olsun diyelim mi?” sorusu karşısında mevzuyla ilgili izahat yapmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Etiler‘de görüntülenen 29 yaşındaki güzel, “Yok arkadaşlar, öyle bir şey demeyelim. Sizin de dediğiniz gibi; bunlar iddia” ifadelerini kullanmıştı.

“Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım” şeklinde konuşan Serenay Sarıkaya, net bir ifadeyle söz mevzusu söylentilerin mesnetsiz bulunduğunu vurgulamıştı.

Birer birer sildi!

Melisa Şenolsun, Evirgen’le ayrılmasına karşın toplumsal medyadaki fotoğraflarını silmemişti. Instagram’da birbirini takip edeni sürdüren ikilinin, Evirgen’in adının Serenay ile aşk iddiasına karışmasıyla dostluğunu bitirdiği öne sürülmüştü.

Güzel oyuncu, toplumsal medya hesabında saklamış olduğu eski sevgilisi Ümit Evirgen’le olan fotoğraflarını birer birer silerek, adeta “Artık dönüş yok” mesajı vermişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *