Merve Boluğur’dan maske eleştirilerine cevap

Toplumsal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Merve Boluğur, Nişantaşı‘nda görüntülendi. İddialı spor giysisiyle dikkatleri üstüne çeken oyuncu, yalnızlığı sevdiğini ve şu dönemde kalbinde biri olmadığını söylemiş oldu.

“Yalnızlığı seven bir yanım var”

Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine nazaran Boluğur, “Ben tutkulu kadınım, çok önemli benim için çekim, kimya gibi şeyler fakat bir taraftan da yalnızlığı seven bir yanım da var. Hayatı akışına göre yaşıyorum” diye konuştu.        

  

“Şarkı söylemeyi çok seviyorum”

Şarkı söylemeyi keyif alınmış olduğu için yaptığını, aslolan işinin oyunculuk bulunduğunu ve albüm teklifi aldığını özetleyen Merve Boluğur, “Oldukça seviyorum şarkı söylemeyi, evde de çoğunlukla yaptığım aktivitelerimden bir keyif alıyorum. Ben o an akışta aslına bakarsanız hissettiğini meydana getiren bir bayan olduğum için hayatta bu şekilde ilerliyorum” dedi.

Oyuncu, sözlerine “Albüm için teklifler de aldım. Benim esas mesleğim oyunculuk, keyif aldığım her insanın bir yaşam amacı vardır da hissettiğim o yönde, fakat keyif aldığım, ‘Acaba?’ söylediğim; güzel gelen, meslek demeyeyim de icraat benim için müzikle uğraşmak. Kolay bakıyorum küçükken iyi mi elimize mikrofon alıp şarkı söylüyorsak o kafaları seviyorum, eğlenme kafası” diye devam etti.

Maske eleştirilerine cevap

Daha ilkin maske takmadığı için iki kez para cezasını çarptırılan Merve Boluğur, maske kullanmadığı için almış olduğu eleştirilerle ilgili sual üstüne de şu yanıtı verdi:

“Ben sıhhatli biriyim, Tanrı daim etsin, sıhhat ondan gelir, bu düşüncedeyim. Dolayısıyla bu bakış açısıyla değerlendiriyorum, sıhhatli bir halde yaşam sürüyorum geçse bile benden sıhhat geçer.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *