Meşhur adlar belgeselci oldular – Magazin Mahallesi Kültür

İzleyicilerin diziler ve filmlerde görmeye alışık olduğu Meşhur adlar seyahat ve tabiat programlarına yöneldi.

Kıvanç Tatlıtuğ, Kıvanç Kasabalı, Engin Altan Düzyatan, Erkan Can ve Güvenç Kıraç’ın da aralarında olduğu Meşhur erkek oyuncular, bu kez hem anlatıcı hem de seyyah rolüyle belgesellerin yepyeni yüzleri oldu.

Ziraat Bizim Geleceğimiz

Kıvanç Tatlıtuğ, “Tarım Bizim Geleceğimiz” adlı belgeselin hem seslendirmesini hem de sunuculuğunu üstlendi. Anadolu’nun güzelliklerini ön plana çıkaracak belgesel, ülkemizin ekolojik zenginliklerini gözler önüne sererken tarımın Türkiye’nin hem cevheri hem de geleceği bulunduğunu vurgulayacak.

Sen de Şahit Ol

Engin Altan Düzyatan’ın “Sen de Tanık Ol” adlı programı TRT Belgesel’de yayınlanıyor. Fotoğrafa olan tutkusuyla da malum Meşhur oyuncu programda Afrika’nın sesine kulak vermek için Masai Mara’da yırtıcı tabiat anlarını ölümsüzleştiriyor.

Şehirden Uzakta

Kıvanç Kasabalı, “Şehirden Uzakta” adlı programıyla Anadolu’nun sıcak ve samimi insanları ile naturel güzelliklerini ekrana taşıyor. TRT’de gösterilen seride Meşhur oyuncu her bölümde değişik bir şehri geziyor.

Karavanda

Erkan Can ve {Güven Kıraç}, Selanik’ten Lizbon’a, Budapeşte’den Saraybosna’ya birçok yeri eğlenerek geziyor. İki usta aktörün en fazlaca dört gözle beklenen bölgeleri seyirciye sunmuş olduğu “Erkan Can ve Güven Kıraç Karavanda” adlı program, beIN CONNECT’te yayınlanıyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *