Meşhur futbolcu, cinsellik işçisinin saldırısına uğradı!

Lionel Messi transferinden sonrasında bütün dünyanın ilgi odağı haline gelen Paris Saint-Germain aleyhinde çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Fransız medyası, salı gecesi Parc de Princes civarlarında, bir PSG futbolcusuna cinsellik işçisinin saldırdığını yazdı.

Le Point ve Le Parisien şeklinde mühim gazetelerin doğruladığı bilgiye gore, vaka akşam saat 20.00 sıralarında gerçekleşti. Buna gore bir cinsellik işçisi, trafik ışıklarında duran PSG’li futbolcunun otomobiline bindi. Peşinden da içinde 200 Euro olan cüzdanını ve telefonunu gasp etti. 

Yaşanmış olan vaka sonrası saldırgan, telefonu geri vermesi karşılığında futbolcudan kendisini otomobilden indirmesini istedi.hücum

Saldırganın teklifini kabul etmek zorunda kalan PSG’li oyuncu verdiği ifadede, kendisini tehdit eden kişinin elinde silaha benzeri bir cisim bulunduğunu ve içinde 200 Euro olan cüzdanını çaldığını söylemiş oldu.

Kaçamak meydana getiren oyuncunun kimliği açıklanmadı

Fransız kulübü mevzuyla ilgili hemen hemen resmi bir izahat yapmadı. Vakada söz edilen futbolcunun kimliği de belirsizliğini koruyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *