Meşhur golfçü Tiger Woods trafik kazası geçirdi

Golfün süperstarı Tiger Woods, Salı sabahı Los Angeles’ta ciddi bir trafik kazası geçirdi. Otomobilde tek başına olan Woods, enkazdan Los Angeles County itfaiyecileri ve sıhhat görevlileri tarafınca çıkartıldı ve ambulansla mahalli bir hastaneye nakledildi.

Yetkililerin yapmış olduğu ilk açıklamada aracın ciddi şekilde hasar görmüş olduğu ve Woods’un hususi ekipmanlar yardımıyla araçtan çıkartıldığı açıklandı.

Woods’un yaşamsal tehlikesinin bulunmuş olduğu öğrenilirken, menajeri Steinberg Meşhur sporcunun birden fazla bacak yaralanması yaşadığını söylemiş oldu ve “Şu anda ameliyatta. Mahremiyete olan saygınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Öte taraftan Meşhur golf dergisi Golf Digest, Woods’un Golf TV’ye çekilen bir video için bölgede bulunduğunu açıklarken, “Pazartesi günü keyifliydi ancak çekimin ikinci gününde sahaya gelmedi” denildi.

Woods, son olarak Pazartesi günü toplumsal medyada yapmış olduğu paylaşımda Miami Heat’in eski yıldızı Dwayne Wade ile beraber olduğu biliniyordu.

45 yaşındaki golfçü, son olarak 20 Aralık’ta sonlanmış Florida’daki PNC Şampiyonası’na katılmıştı. Organizasyona 11 yaşındaki oğlu Charlie Woods ile katılan Meşhur sporcu, turnuvayı yedinci sırada tamamlamıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *